Ünlü model Halima Aden Türkiye'de

Dünyanın en ünlü tesettür modeli Halima Aden Raşit Bağzıbağlı'nın defilesi için Türkiye'ye geliyor

Kenya'daki Birleşmiş Milletler mülteci kampından moda dünyasının en ünlü top modellerinden biri olma hikâyesiyle ilgi çeken dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden Modanisa için Türkiye'ye 24 Mart Pazar Günü İstanbul'a geliyor. İstanbul'da kaldığı süre içersinde Çırağan Oteli'nde boğaz manzarılı bir süit konaklayacak.

Halima Aden

Rihanna Fenty Beauty koleksiyonunun marka yüzü olan ve Kim Kardashian'ın eşi, ABD'li rap şarkıcısı Kanye West'in Yeezy koleksiyonu için New York'ta podyuma çıkan dünyaca ünlü top model Raşit Bağzıbağlı'nın Modanisa'ya özel tasarladığı ilk Tasarım Tesettür Abiye koleksiyonunun Emaar Square Mall'da gerçekleşecek özel defilesinde baş manken olarak podyuma çıkacak.

ABD'nin Minnesota eyaletinde yapılan güzellik yarışmasında, bikinili bölümde tesettür mayosuyla yürüyen dünyanın ilk tesettürlü top modeli Halima Aden için yarışmanın sunucusu tarih yazdığını söylerken, 2016 yılında katıldığı güzellik yarışmasında, kazanamasa da dünya çapında popülarite elde eden Aden, moda dünyasının en ünlü tesettürlü top modeli olarak dikkatleri üzerine çekti.

Yorumlar

Zirvedekiyüce 20-03-2018 12:57:56

Kazanamadığı için Biz Ünlü Olarak Görüyoruz!

YORUM YAZ