Hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 3 film

Mutlaka listenize eklemeniz gereken film önerileriyle geldim.

Abone Ol 

Hafta sonu film gecelerinden birini gerçekleştirmek isterseniz listenize mutlaka eklemeniz gereken filmleri hemen listeleyelim. Özellikle kızlar gecesinin vazgeçilmezi olacak bu filmler sizi hem biraz ağlatacak hem de neşelendirecek filmler sizleri bekliyor. 

Pretty Woman – 16 Kasım 1990

Pretty Woman, JF Lawton’ın senaryosunu yazdığı, Garry Marshall’ın yönettiği 1990 Amerika yapımı romantik komedidir. Başrollerini Richard Gere ve Julia Roberts paylaşmaktadır. Başta Los Angeles’taki sınıf farklılıklarını konu alan film daha sonra büyük bir bütçeyle romantik komedi olarak yeniden tasarlandı. 1990 yılın üçüncü en yüksek gelir elde eden filmi olmuştur.

        

Me Before You – 17 Haziran 2016

Me Before You filmi 2016 Amerikan-İngiliz yapımı bir romantik komedi-drama filmidir. Zengin ve yakışıklı bir iş adamının motosiklet kazası sonucu yarı felç olarak kalması ve ona yardımcı olması için bakıcı tutulmasıyla başlayan bu aşk hikayesi sonunda herkesi ağlatacak. Başrollerini Emilia Clark ve Sam Claflin’in paylaştığı bu film aslında bir romandan uyarlanmıştır.

      

Eternal Sunshine of the Spotless Mind – 26 Mayıs 2006

Filmin başrollerinde Jim Carrey ve Kate Winslet’in yer aldığı film Oscar kazanmıştır. Kumsalda tanışan ikili birbirinden çok farklıdır. Biri içe kapanık, çekingen haller sergilerken diğeri ise cana yakın ve oldukça dışa dönük bir karakterdir. Birbirinden çok farklı olan bu iki karakterin aşkının başlamasıyla olaylar gelişir.

       

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu