Hadise: Anne olmak istiyorum

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 4 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Mehmet Dinçerler ile sanat fuarı Contemporary İstanbul'da objektiflere takıldı.

Bu yıl 16'ncısı gerçekleşen Contemporary İstanbul'a yoğun ilgi devam ediyor. Tersane İstanbul'da gerçekleşen etkinliğe ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile katıldı. Kıbrıs'taki konserinde anne olmak isteğini dile getiren Hadise, bu arzusunu yineledi.

"Hayranlarımı özlemişim"

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Hadise, "Mehmet de, ben de sanata meraklıyız" dedi. Konser maratonu da sorulan sanatçı, bugün İstanbul'da vereceği konser öncesi çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Çok mutluyum. Sahneyi seviyorum biliyorsunuz, seyircimi özledim” dedi.

"Doğru zamanda anne olmak isterim”

Kıbrıs konserinde çocuk özlemini dile getiren Hadise'ye, sevgilisinden evlilik teklifi alıp almadığı da soruldu. "Böyle haberler hep çıkıyor" diye konuşan sanatçı, "Doğru zamanda her kadın gibi ben de anne olmak isterim tabii ki." dedi.

Mehmet Dinçerler'in ailesinin kendisini istemediği yönündeki sorulara Hadise gülerken, Dinçerler ise "Yeteri kadar cevap verdik, teşekkürler" diyerek röportajı bitirdi.

Yorumlar

YORUM YAZ