Hacimli kirpiklerin sırrı nedir?

Hepimiz kirpiklerimizin hacimli gözükmesini isteriz. Ne yazık ki rimel bunun tek çaresi değil. İşte kirpiklerinize hacim katacak üç basit yöntem!

Abone Ol 

Kirpik kıvırıcı

Eğer kirpiklerinizi kıvırmıyorsanız artık kirpik kıvırıcı kullanmaya başlasanız iyi olur çünkü etkisi muhteşem! Her ne kadar büyük markalar tarafından dolgunluk, hacim ve dayanıklılık vaad edilse de rimel, ne yazık ki gün içerisinde kirpiklerimizi hacimli tutmaya yetmiyor. Bu durumda devreye kirpik kıvırıcı giriyor. Uygulaması ise oldukça basit. Kirpik kıvırıcınızı kirpiklerinize yerleştirdikten sonra 5-6 saniye kadar bekletin ve yavaşça bırakın. Bu işlemi iki defa tekrarladıktan sonra rimelinizi sürebilirsiniz. Etkisine bayılacaksınız!

Hint yağı

Kirpiklerinizi hem beslemek hem de hacimli olmasını istiyorsanız hint yağı tam da ihtiyacınız olan şey. Öncelikle küçük bir pamuğa hint yağını damlatın ardından kirpik diplerinize yavaşça uygulayın. Bir gece beklettikten sonra sabah durulayabilirsiniz.

Kirpiklerinizi tarayın

Saçımızı tarıyoruz peki ya kirpiklerimiz? Rimel sürdükten sonra kirpiklerin genel olarak birbirine yapışma eğilimi var. Bu sorunu ortadan kaldırıp kirpiklerimizin daha hacimli gözükmesini sağlamak için kirpiklerinizi mutlaka taramalısınız.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu