Hacimli kirpikler keskin bakışlar!

Kirpiklerinizi maskarayla kıvırdığınız halde hacimsiz ve düşük duruyorsa çözümü burada! Size kirpiklerinizi daha hacimli gösterecek yöntemlerle geldim. Buyurun haberin detaylarına...

Abone Ol 

Kirpik kıvırıcı

Bazen kirpiklerinizi yalnızca maskarayla kıvırmak ne yazık ki yetersiz kalabilir. Üstelik hacim vadeden maskaralar kullansanız bile sonuç değişmiyor olabilir. Bunun için kirpik kıvırıcı kullanmak güzel bir yöntem. Bazılarınız kirpik kıvırıcı kullanma konusunda bir takım korkular yaşıyor olabilir. Ben de başlarda görüntüsü itibariyle kullanmaya çekiniyordum. Üstelik bir de ”kirpiğini kırar, kirpiğini koparabilir” tarzı yorumlar işittiğim için korkum daha da artıyordu. Ancak denemeye karar verdim ve bu zamana kadar kullanmadığıma gerçekten pişman oldum. Rimelden önce kirpik kıvırıcı kullanmak gerçekten kirpiklerinizin hacmini arttırıyor. Kimileri rimelden sonra da kıvırıcı kullanıyor ama ben rimel sürmeden önce kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer siz de kıvırıcı kullanmaktan korkuyorsanız Youtube’dan nasıl kullandığını anlatan videolara erişip yardım alabilirsiniz.

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır? Gerçekten İşe Yarar Mı? | Makyaj.com

Kirpiklerinize fazla dokunmayın

Gün içerisinde kirpiklerinize devamlı dokunuyorsanız bu alışkanlığınızdan bir an önce vazgeçin. Çünkü kirpiklere dokunmak onların kırılmasına ve mikrop kapmasına sebep olabilir. Kırılan kirpikler ise ne yazık ki hacimli bir görünüme ulaşamaz.

saç kesimi tünel satış miktarı takma kirpik alerji yaparmı -  monuments-historiques.net

E vitamini

E vitamini kıl köklerinin beslenmesine yardımcı olur. Pamuğa damlattığınız vitamini kirpik diplerinize pamuk yada bitmiş bir maskaranın fırçasıyla uygulayarak beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

E Vitamini Fiyatları | Sıvı Vitamin E Satın Al | Sabunaria

Vazelin mucizesi

Güzellik ve sağlık sektöründe sıkça kullanılan vazelini, kirpik bakımı için de kullanabilirsiniz. Vazelin, kirpiklerinize hem dolgunluk hem de hacim verecek. Uygulaması ise oldukça basit. Öncelikle göz çevrenizi temizleyin. Ardından göz kapağınıza vazelin sürün ve ufak bir pamuk yardımıyla kirpiklerinizi göz kapağınıza doğru yavaşça bastırın. Düzenli uygulamada muhteşem bir sonuç alacağınıza eminim.

Vazelin Kirpiklerin Uzamasına Yardımcı Olur mu? - Mahmure

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu