Meme estetiği kadınlar arasında çok popüler

Meme estetiği ameliyatları, kadınların estetik kaygılarının giderilmesinin yanı sıra yaşam konforlarının ve öz güvenlerinin artmasında da önemli bir rol üstleniyor.

Nemlendirici krem nasıl seçilmeli

Cilt tipinizin gereksinimlerini incelemeden herhangi bir ürün kullandığınızda, cildinize zarar verebileceğinizi asla unutmayın. İşte nemlendirici krem seçmenin püf noktaları.

Bu sonbahar, saçlara yansıyacak

2021 Sonbaharında modası asla geçmeyen doğal renklere dönüş başlıyor. Saç Stilisti Erkan Uzelli artık kadınların hem saçı yoracak hem de sık bakım gerektirecek saçlar yerine doğal saçlara dönüş yapacağını söyledi.

Cildinizi sonbahara hazırlayın

Cildinizi sonbahara hazırlayın

Cildi sürekli temiz, sağlıklı ve parlak tutmak için emek vermek ve özel bir bakım şart. Kozmetik Dermatoloji ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Çetin güneş hasarını en aza indirmek ve cildi sonbahara hazırlarken parlak ve sağlıklı görünmek için önerilerde bulundu.

Vücuttaki benlerin gösterdiği değişimlere dikkat

Vücuttaki benlerin gösterdiği değişimlere dikkat

Sağlık uzmanları, benlerde görülen şekil, boyut ve renk değişikliklerinin önemsenmemesi durumunda, kansere dönüşme riskinin artırabileceğine dikkati çekti.

Kusursuz bir cilde sahip olabilmenin 6 yolu

Nemini kaybetmiş mat bil cilde sahipseniz, daha sağlıklı görünmenizi sağlayacak güzellik sırlarını keşfetmeye ne dersiniz?

Kırmızı halıda kostümler kadar saç stilleri de dikkat çekiyor

Avrupa’nın en önemli sinema organizasyonlarından biri olan Cannes Film Festivali’nin bu yıl 74’üncüsü düzenlendi. Kırmızı halıda yürüyen yıldızlar kostümleriyle olduğu kadar saç stilleriyle de dikkat çekti.

Pandemi sağlık sorunu kaynaklı estetiği artırdı

Uzm. Dr. Hasan Benar, stres kaynaklı sağlık sorunlarının çözümü için de estetik yapılabileceğini söyledi.

Günde 100 telin üzerinde saç dökülmelerinde önlem şart

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Zekayi Kutlubay, günlük ortalama 80-100 tele kadar saç dökülmesinin normal olarak kabul edildiğini söyledi.

Güneş kaynaklı cilt lekelerine karşı önleminizi alın

Dermatoloji Uzmanı Dr. Gülbiye Güler, cilt sağlığı için güneşten korunmanın çok önemli olduğunu söyleyerek uyarılarda bulundu.