Kış aylarında cilt sağlığına dikkat

Dermotoloji Uzmanı Ümit Bostancı, soğuk havalarda el, yüz, boyun, kulak gibi bölgeler iyi korunmalı ve özellikle sık sık nemlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Duş jeli nasıl kullanılır, ne işe yarar?

İçeriklere ve üretildikleri formüllere göre cildiniz için farklı yararlar sağlayan duş jelleri hakkında bilinmesi gerekenleri derledik.

Kök hücre tedavisiyle saç dökülmesini durdurulabilir

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Filiz Topaloğlu Demir, kök hücre tedavisiyle saç dökülmesinin tedavi edilebileceğini belirterek önemli bilgiler paylaştı.

Kadınlarda saç dökülmesinin olası nedenleri ve tedavi yöntemleri

Kadınlarda saç dökülmesinin olası nedenleri ve tedavi yöntemleri

Dermatoloji Uzmanı Dr. Serra Hande Öcal, saç dökülmesinin nedenleri ve tedavi süreci hakkındaki merak edilenleri cevapladı.

Ameliyatsız yüz germede cildin yapılanması 2 yıl sürüyor

Ameliyatsız yüz germede cildin yapılanması 2 yıl sürüyor

Uzm. Dr. Figen Akın, ameliyatsız iple yüz germe işleminin, doğal görünen sonuçlar yaratan düz ya da kılçıklı ameliyat iplikleri kullanılarak gerçekleştirildiğini belirterek bilgiler paylaştı.

Mevsim geçişlerinde cilt bakımına dikkat

Cildin özellikle mevsim geçişlerinde bakıma ihtiyaç duyduğunu belirten Leyla Cesaret Ergül, cildi içeriden de beslemenin önemine değindi.

Burun estetiği ameliyatı sonrası cilt problemleri için öneriler

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Mustafa Demir, pandemide burun estetiği ameliyatı sonrasında cilt problemlerinin arttığını söyleyerek önemli uyarılarda bulundu.

Saç dökülmesi kök hücre yöntemiyle engellenebilir

Doç. Dr. Filiz Topaloğlu Demir, son yıllarda birçok hastalığın tedavisinde başarılı sonuç veren kök hücrenin saç dökülmesine karşı da güvenilir bir yöntem olduğunu belirtti.

Sıkı diyetler saç dökülmesine sebep olabiliyor

Saç dökülmeleri ve yıpranmaları hakkında bilgi veren Dermatolog Doktor Yasemin Erdem Öztürk, bilinçsiz ürün kullanımına da değinerek önemli uyarılarda bulundu.

Kilo verme sonrası yüzdeki sarkma ve yorgun görüntü giderilebiliyor

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Osman Kelahmetoğlu, kilo verme sonrasında oluşan sarkmaların tedavisi hakkında bilgiler paylaştı.