Güzelliğiniz için eşek sütü maskesi

Aydın'lı girişimci Lütfi Kabakçı, eşek sütünün özellikle cilt lekeleri ve sivilcelerin tedavisinde çok başarılı olduğunu ortaya koydu.

Aydın'lı girişimci 37 yaşındaki Lütfi Kabakçı, piyasaya çıkardığı kozmetik ürünlerinde doğal eşek sütü kullanarak bir ilke imza attı. Klepotra'nın güzellik sırrının da eşek sütü olduğunu söyleyen Kabakçı, "Türkiye'de bir ilke imza attık" dedi.

DHA'nın haberine göre, Aydın'da 8 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin kurucusu Lütfi Kabakçı, güzelliğiyle ünlü Antik Mısır Kraliçesi Klepotra'dan esinlenerek, geliştirdiği ürünlerde eşek sütü kullandı. 2 yıl boyunca alt yapı çalışması yaptıklarını söyleyen Kabakçı, "İstanbul'daki laboratuarlar da gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra markamızı oluşturduk. Sağlık Bakanlığı'ndan gerekli izinler alındı ve seri üretime başladık. Türkiye'de bir ilke imza attık" dedi.

Lekelere kesin çözüm

Ürünlerde kullandıkları eşek sütünü Manisa'da bulunan eşek çiftliğinden temin ettiklerini söyleyen Lütfi Kabakçı, "Eşek sütü maskesi ve eşek sütü kremi olmak üzere iki değişik ürün oluşturduk. Tamamen doğal bir ürün. Özellikle cilt lekeleri, doğum lekeleri ve sivilcelerin yok olmasında çok başarılı olduk. İlk ürünü eşimde denedik ve bir aylık zaman diliminde ciddi değişim gördük" diye konuştu.

Yorumlar

FAHYAR 18-09-2014 10:58:17

NE DİYELİM EŞŞEKLER ALSIN :)

didikata 21-06-2014 13:40:36

belki sizinkinde uyum sağlamıştır.Aynı şey olmaya bilir

hubeybe 21-06-2014 12:53:13

Çözümlenemeyen dertlerin fayda vermeyen milyon devası oluyor.. Denemediğim bir eşek sütü kalmıştı.

Gerçek bu 21-06-2014 12:35:35

Faydalanılması caiz olmayan hiçbirşey tıbben de faydalı değildir. İnsanları yanlış yönlendirmeyin..

YORUM YAZ