28 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları

28 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 28 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları.

26 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları

26 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 26 Nisan Pazartesi günlük burç yorumları.

Adidas spor ayakkabıya dair her şey

Günlük ve casual olarak kullanılan modellerden spor alanında kadın, erkek ve çocuklar için kullanılan tüm ekipmanlara her şeyi sizin için derledik.

11 Haziran Perşembe günlük burç yorumları

11 Haziran Perşembe günlük burç yorumları

11 Haziran günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 11 Haziran Perşembe günlük burç yorumları.

Çocuklara evin içinde zaman geçirmeleri için alternatifler sunun

Çocuklara evin içinde zaman geçirmeleri için alternatifler sunun

Salgın döneminde teknoloji kullanımının arttığının altını çizen Psikoloji Uzmanı Dr. Kahraman, "Öncelikle ekran süresini azaltmak istiyorsak çocuklara ekran dışında zaman geçirebilmeleri için imkânlar sağlamalıyız" dedi.

Yemek günlüğü tutmak gerçekten faydalı mı

Günümüzde birçok kişi çoğunlukla bilinçsizce beslenerek neyi ne kadar yediğinin farkında bile değil. Bu şekilde yapılan kontrolsüz tüketimler de kilo almanıza davetiye çıkarıyor.

Seray Şahiner ile yeni öykü kitabı Hepyek’i konuştuk

Ödüllü Yazar Seray Şahiner, on iki öyküsünü derlediği yeni kitabı, Hepyek’i ve daha fazlasını okurlarıyla paylaştı…

Fark edilmesi en zor depresyon türü: Atipik Depresyon

Atipik depresyon; iştah ya da kilo artışı, aşırı uyku, geçmeyen yorgunluk, negatif ruh hali ve reddedilmeye karşı aşırı duyarlılık gibi birçok belirtisi olan bir depresyon türüdür.

Günlük tutmak için harika öneriler

Sizi tekrar günlük tutmaya ikna edebilecek harika fikirler...

Ülkeler yemeğe günde kaç saat ayırıyor

Günlük olarak yemek yemeye ne kadar süre ayırdığımıza dair son veriler incelendiğinde, Türkiye’nin günlük yemeğe ayırdığı sürenin ortalama 1 saat 58 dakika olduğu anlaşıldı.