Güneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız

Abone Ol 

Güneş 21 Haziran 2021 Pazartesi günü Yengeç burcuna geçiş yaptı. 22 Temmuz tarihine kadar da burada transitine devam ediyor olacak.

Güneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #1

Yuva kurma isteği artacak

Güneş’in Yengeç burcunda ilerliyor olacağı bu süreçte daha hassas ve merhametli olacağız. Sevdiklerimizi koruma içgüdüsü ile hareket edeceğiz. Ailemiz ve sevdiklerimiz bizim için her zamankinden daha çok önemli olacaktır. Onların güvenliği ile ilgili konularda gereksiz korkulara kapılabiliriz. Aşırı bir bağlılıkla sevdiklerimize yönelebiliriz. İlişkilerimizde duygusal anlamda güven duygusu çok önemli hale gelecek.

Duygusal tatmin vermeyen ilişkilerimizi bitirme kararı alırken güven duyduklarımızla ilişkilerimizi ciddi boyutlara taşıma kararı da alabiliriz. Yengeç burcu öncü bir burçtur. Dolayısıyla bu dönemde evlilik adına adım atmak, yuva kurma isteği artacaktır.  Aynı zamanda bu dönemde eskiye olan özlemimiz de bir hayli artabilir. Kendimizi sık sık eskiyi hatırlar, resimlere bakarken bulabiliriz. 

Güneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #2

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylinGüneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #3 madamastroGüneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #3

YouTubeGüneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #3 TwitterGüneş Yengeç Burcunda: Hassas ve merhametli olacağız #3

[email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu