Güneş Yay burcuna geçiyor

21 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek Güneş’in Yay burucundaki hareketinin üzerimizdeki etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Güneş 21 Kasım 2020 ile 21 Aralık 2020 tarihleri arasında Yay burcunda olacak. Zodyağın en iyimser, neşeli, hareketli, seyahatlerden keyif alan burcu Yay burcudur. Kendini hep geliştirmek ister ve hayatı daha çok gezerek ve görerek deneyimlemek ister. Sempatik yanıyla ve atletik vücuduyla hemen bulunduğu ortamda dikkat çeker.

Yay burcunun iyimserlik etkisi üzerimizde olacak

Yay burcu insanı genellikle uzun boylu ve sportif yapılıdır. Yerinde pek duramaz. Genellikle mutludur ve arkadaş canlısıdır. Ancak arkadaşlıkları yüzeysel olabilir. Etrafındaki herkesle hemen ilişki kurar ama derin bir ilişki olmayacaktır bu. Enerjisi dağınıktır. Maymun iştahlı olabilir. Başladığı bir şeyi daha tamamlamadan başka bir konuda hevesli hevesli konuşabilir. Hareket özgürlüğü önemlidir. Her zaman kendini aşmak ister. Asla kısıtlanmaya gelemez. Kendisi de kıskanç değildir. Bir Yay sevgiliniz varsa neden beni kıskanmıyor diye üzülmeyin, onun öyle bir duygusu yoktur çünkü. İçinde kötülük yoktur. Bazen dobra bir şekilde yüzünüze söylediklerini patavatsızlık olarak düşünebilirsiniz ancak bunun farkında değildir. Fazla çocuksudur. Saftır ve kandırılmaya da müsait bir tarafı vardır. Cömertliği ile bilinir. Gereksiz şeylere çok para harcayabilir. Abartmayı seven bir tarafı vardır. Güneş'in Yay burcuna geçmesiyle birlikte bizde Yay burcu haritalarımızda hangi evdeyse o hayat alanımızda daha özgürlükçü, kısıtlanmaktan hoşlanmayan ve iyimser enerjiler altında olacağız. Şimdiden tüm Yay burçlarının doğum günlerini kutluyorum.

Yay burcu ünlüleri

Tarık Alan, Sertap Erener, Tülin Şahin, Haluk Levent, Brad Pitt, Britney Spears, Walt Disney, Frank Sinatra, Tina Turner, Christina Aquilera, Winston Churchill, Woody Allen, Kirk Douglas, Bruce Lee

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ