Güneş Terazi burcunda

22 Eylül - 23 Ekim arasında Terazi burcunda seyahat edecek olan Güneş'in etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi Kadın ve Kadın takipçileri için yazdı.

Güneş 22 Eylül tarihinde Terazi burcuna geçiyor 23 Ekim'e kadar burada seyahat edecek. Terazi, hava elementinin öncü niteliğindedir. Dolayısıyla zihinseldir ve bir şeyleri başlatan taraftır.

Kararsızlık ayı

Terazi burcu insanları nazik, kibar, cömert, objektiflerdir. Teraziler denge arayışındadırlar. Kimseyi kırmak istemezler. Barışçıl doğalarından ötürü uzlaşmak isterler. Uyum sağlamak arzusunda olduklarından hayır demekten pek hoşlanmazlar. Her şeyden önemlisi adil olmak onlar için çok önemlidir. Terazi burcu insanı iyi bir diplomat, arabulucu ve danışman olabilirler. İnce ruhları ve estetik görüşleri nedeniyle başarılı birer sanatçı olabilirler. Oldukça zevklidirler. Bulundukları ortamı güzel dekore ederler. En büyük sıkıntıları kararsızlıklarıdır. Hayır diyemedikleri için iki kişi arasında kalmaları onları zorlar. Alışverişlerdeki kararsızlıkları yakınlarını bezdirebilir. Eğlenmekten çok hoşlanırlar. Rahatına düşkündürler. Akışına bırakmayı severler.

Tam bir ilişki insanıdırlar. Öncü ve eril tutumları nedeniyle ilişkide dizginleri onlar tutarlar ancak bunu çok olağan ve kibar tavırları nedeniyle fark ettirmeden yaparlar. Birlikte olduğu kişiyle beraber hareket etmekten hoşlanırlar. İlişkileri sayesinde çok şey öğrenirler. Şık giyinir ve lüks giyimden hoşlanırlar. Parası olmasa dahi lüksünden, alıştığı düzenden vazgeçmek istemez. Yaşadığı yerdeki çevresi de önemlidir. Saygın kimselerle arkadaşlık kurmak isterler. Huzursuz ortamlar onları rahatsız edebilir.

Uyumlu ve daha adil

Güneşin Terazi'ye geçmesiyle bizlerde uyumlu ve daha adil olmak isteyeceğiz. Huzur bozmamak adına isteklerimizden vazgeçme eğiliminde olabiliriz. Partnerimizle olan ilişkimiz daha çok önem kazanacak. Bu dönemde evlenme teklifleri de artabilir çünkü evlilik ve partner ihtiyacımızda artacaktır. Bu süreçte sanatsal konulara eğilebiliriz.

Terazi burcu ünlüleri: Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cem Özer, Cervantes, Christopher Reeves, Cliff Richards, Hülya Avşar, Jimmy Carter, John Lennon, Julio Iglesias, Klaus Kinski, Konficyus, Lizst, Meryl Streep, Michael Douglas, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Pavorotti, Rahmi Koç, Roger Moore, Sylvia Kristel, Turgut Özal, Verdi, Tarkan, Ayşegül Aldinç Tarık Akan, Neşe Erberk, Levent Kırca, Yıldız Kenter, Mehmet Aslantuğ, Eyşan Özhim, Beren saat, Nil Karaibrahimgil, Levent Yüksel, Şahan Gökbakar.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ