Güneş Oğlak Burcuna Geçti: Olayları daha ciddi bir şekilde ele alacağız

21 Aralık ile 19 Ocak arasında Güneş, Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Astrolog Ceylin Çelebi, Güneş'in Oğlak burcundaki hareketinin tüm etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Güneş 21 Aralık ile 19 Ocak arasında Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Oğlak burcu toprak elementinin öncü nitelikli olanıdır. Satürn tarafından yönetilir. Dolayısıyla kuralların ve disiplinin burcudur.

Daha ciddi bir tutum sergileyeceğiz

Güneş'i Oğlak burcunda olanlar müthiş bir disiplinle çalışmaya elverişli insanlardır. Hayatlarında kurallar çok önemlidir. Olgun yapıda insanlardır. Kimi zaman fazla endişeli olabilirler. Haritalarında çok fazla su elementinin yoğunluğu yoksa duygusallıkları çok azdır. Genellikle mantıklarına göre karar verme eğilimindedirler. İlişki kurmada zaman zaman zorlanabilirler. Sosyal burçlar değildirler. Görev aşkları işkolikliğe kadar gidebilir. Ciddi bir tavırdadırlar. Soğukkanlı ve mesafeli yapıları nedeniyle öyle hemen yanlarına yaklaşılmaz. Ancak güvenilir tiplerdir. Duygusal anlamda ruh halleri çok hızlı değişebilir. Kuruntu yapmaya ve depresyona yatkındırlar. Hesapla tutumlu yapıları zaman zaman cimriliğe kadar varabilir. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre bir işte çalışabilirler. Otoriter yapıları onların bulundukları yerlerde kolaylıkla üst pozisyonlarda görev almalarını sağlayabilir. Kurumsal yapılarda görev almak onlara uygun olabilir. Sorumluluk sahibi kişilerdir.

Güneşin Oğlak burcunda hareket ediyor olmasıyla bizler de Yay burcunun kabına sığamayan, neşeli, enerjik, uzak yerleri merak eden, öğrenmek isteyen yapısından biraz uzaklaşıp olayları daha ciddi, daha somut bir şekilde ele almak isteyecek, daha ciddi bir tutum sergileyeceğiz. Oğlak burcu kişisel doğum haritalarımızda hangi alanda ise o hayat alanında bir ciddiyet, düzenleme, yapı oluşturma durumları söz konusu olacaktır. Oğlak burcunda şu anda bir gezegen yoğunluğu olması nedeniyle yine kişisel haritalarımızda Oğlak hangi evde yer alıyorsa o alanda bir sıkışma, yoğunluk ve o alana odaklanma görülecektir. Şimdiden tün Oğlak burçlarının doğum günlerini kutluyorum.

Güneş'i Oğlak burcunda olan ünlüler

Benjamin Franklin, Paul Cezanne, Heidi Fleiss, Nostradamus, Pierre Loti, Ricky Martin, Joan Baez, Elvis Presley, Martin Luther King, Saint Bernadette, Fuad II of Egypt (son Mısır Kralı), Isaac Newton, Johannes Kepler, Jim Carrey, Nicolas Cage, Muhammad Ali, Mel Gibson, İbrahim Tatlıses, Ebru Şallı, Çağla Şıkel, Filiz Akın, Mustafa Sandal, Seda Sayan

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ