Güneş Kova burcuna geçiyor

Abone Ol 

Güneş, 20 Ocak 2021 tarihinde Oğlak burcundan ayrılıp Kova burcuna geçiş yapacak. 18 Şubat 2021 tarihine kadar da Güneş Kova burcunda ilerliyor olacak. Kova burcunda doğanların doğum günleri şimdiden kutlu olsun. Peki Kova insanları nasıldır, özellikleri nelerdir?

Güneş Kova burcuna geçiyor #1

Kova burcu insanı özellikleri

Kova burcu insanı öncelikle akılcıdır. Genellikle kendi bildikleri yönde ilerlemek isterler. Uç noktada her şeyi bildiklerini iddia edebilirler. Kova burcu hava elementinin sabit nitelikteki bir burcu olduğundan dolayı genellikle kafalarındaki bir şeyi değiştirmeleri zordur. Sabit fikirli olabilirler. Özgürlükleri onlar için çok önemlidir. Asla taviz vermeyecekleri bir şey varsa o da özgürlükleridir. Bu nedenle evlenmeye pek sıcak bakmazlar ama evlenseler bile her zaman özel alanları ve kendilerine ayırdıkları özel zamanları vardır ve bu alana müdahil edilmesinden asla hoşlanmazlar. Dışarıdan soğuk görünen yapılarının ardında aslında sıcakkanlı bir yapıları vardır. Ancak her zaman aradaki mesafeyi korumayı iyi bilirler.

Farklı görünmekten hoşlanırlar. Hatta bazı zamanlar da sırf karşıt görüş olsun diye konulara bilerek muhalefet olabilirler.

Güneş Kova burcuna geçiyor #2

Bizi neler bekliyor

Peki Güneş Kova burcuna geçtiğinde bizleri neler bekliyor olacak. Güneş’in Kova burcunda ilerleyeceği zaman zarfında bizlerde her konuda kendimizi özgürce ifade etmek isteyecek ve konuları daha farklı açıdan ele almak isteyeceğiz. Kova burcu sistemlerdir, gruplardır. Bu dönemde sistemler ve gruplar öne çıkacaktır. İnsan hakları, eşitlikler, özgürlükler öne çıkacaktır. Belirli insan gruplarının dünya üzerinde bu minvalde söylemler yaptıklarına sıkça şahit olabiliriz. Astroloji de Kova ile bağdaştırılan bir konu olduğundan bu süreçte astroloji ile ilgili konular, astrolojiye muhalefet olmak adına ortaya atılan birtakım söylemler de karşımıza çıkabilir. Bunun yanında teknoloji adına atılan yeni adımların haberlerini de bu dönemde sıkça görebiliriz.

Güzel bir Güneş Kova süreci geçirmemiz dileğiyle…

Güneş Kova burcuna geçiyor #3

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinGüneş Kova burcuna geçiyor #4 madamastroGüneş Kova burcuna geçiyor #4

    YouTubeGüneş Kova burcuna geçiyor #4

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu