Güneş Başak burcuna geçiyor

Güneş'in 22 Ağustos - 22 Eylül arasında gerçekleşecek olan Başak burcu seyahatinin etkilerini, Astrolog Ceylin Çelebi Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Güneş 22 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda seyahat edecek.

Güneş Başak burcuna geçiyor

Başaklar Zodyak'ın en titiz, dakik, düzenli, ince eleyip sık dokuyan ve ayrıntılara önem veren burcudur. Herkes tarafından çalışkan ve titiz olarak tanınırlar. Çalıştıkları konu her ne olursa olsun muhakkak en mükemmel şekle getirene kadar yaptıkları işi bırakmazlar. Tembel insanlardan hiç hoşlanmazlar. Başkalarının yaptıklarını beğenmedikleri için kendi işlerini kendileri yapmayı tercih ederler. Araştırmayı, hesap yapmayı, incelemeyi severler. Muhasebe ve benzeri hesap, kitap ve düzen gerektiren işlerde hayli başarılı olurlar. Dikkat gerektiren tüm işlerde başarı yakalarlar.

Başak burcu toprak elementidir. Maddiyat önemlidir. Kendilerini güvencede hissetmedikleri yerlerde rahat etmeyeceklerdir. Hastalık hastası olma eğilimleri yüksektir. En ufak hastalıklarını bile aşırı önemseme durumları vardır. Kendi kendilerine teşhis ve tedavi yoluna bile gidebilirler. Başak burcu bağırsaklar, sindirim sistemi, bağışıklık sistemi ve sinir sistemi ile ilgilidir. Düzenli uygulayacakları diyetler ile sağlıklarını korumaları mümkündür.

Kşisel bakımımıza çok önem vereceğimiz bir dönem

Güneşin Başak burcuna geçmesi ile bizde her konuda düzene ve temizliğe daha fazla önem vereceğiz. Kullanmadıklarımızı ayıklama, evlerimizi bir elden geçirmek için hayli uygun bir süreç olacaktır. Bu süreçte fazla endişeli bir yapımız olabilir. Ayrıntılara daha fazla takılabiliriz. Sindirim sistemimize ve diyetimize de bu süreçte daha fazla dikkat etmekte fayda var. Fazla yağlı kızartmalar ve hamur işleri sindirim sistemimizi ve bağırsaklarımızı rahatsız edebilir. Sağlığımıza, üstümüze başımıza, kişisel bakımımıza çok önem vereceğimiz bir dönem olacak. Şimdiden tüm Başak burçlarının doğum günleri kutlu olsun.

Başak burcu ünlüler

Başak burcu ünlü kadınlar

Başak burcu kadın ünlüleri: Amanda Schull, Angel Coulby, Algı Eke, Begüm Birgören, Bergüzar Korel, Blake Lively, Ceyda Ateş, Claudia Schiffer, Duygu Yetiş, Ebru Cündübeyoğlu, Ece Uslu, Eda Taşpınar, Evrim Solmaz, Gamze Özçelik, Gülben Ergen, Hande Ataizi, Katerina Graham, Lea Michele, Marlee Matlin, Merve Boluğur, Pınar Altuğ, Pink, Rose McGowan, Saadet Işıl Aksoy, Salma Hayek, Sarah Roemer, Shania Twain, Sophia Loren, Yağmur Tanrısevsin, Belgin Erdoğan, Beyonce, Cameron Diaz.

Başak burcu ünlü erkekler

Başak burcu erkek ünlüleri: Ali Sunal, Rafet El Roman, Alper Saldıran, Andrew Lincoln, Aras Bulut İynemli, Can Temiz, Dylan O'brien, Gökhan Türkmen, James Marsden, Jensen Ackles, Keanu Reeves, Ludacris, Mabel Matiz, Martin Freeman, Paul Walker, Cansel Elçin, Tommy Lee Jones, Ümit Kantarcılar, Yusuf Akgün, Michael Jackson.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ