Gülçin Ergül kaybettiği sevgilisi için şarkı yazdı!

Geçtiğimiz yıl sevgilisiyle birlikte trafik kazası geçiren Gülçin Ergül, kaybettiği sevgilisi için bir şarkı yazdığını açıkladı.

Abone Ol 

Kaybettiği sevgilisi için şarkı yazdı

”Hepsi” grubuyla tanıdığımız başarılı şarkıcı Gülçin Ergül, geçtiğimiz yıl  sevgilisiyle birlikte çıktığı yolculuk sırasında trafik kazası geçirmişti. Yaşanılan korkunç kazada sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ne yazık ki olay yerinde  yaşamını yitirmişti. Talihsiz olaydan sonra acı dolu günler yaşayan sevilen şarkıcı, uzun zamandır ekranlarda gözükmezken dün Cihangir’de görüntülendi ve sevgilisi için yazdığı şarkıyı anlattı.

”Şarkımın yaşanan olayla değil, yaşadığım duygularla alakası var”

Yeni bir proje için çalışmalara başladığını söyleyen Ergül; müziğin bu zor dönemde en büyük sığınağı olduğunu, yaptığı şarkının az da olsa acısını hafiflettiği söyledi. Yeni çıkaracağı şarkı için açıklamalarda bulunan Ergül, bu şarkıda kazaya dair herhangi bir görüntüye yer vermediğini tamamen duygularını yansıtmaya çalıştığını ifade etti.

Şarkıcı Gülçin Ergül trafik kazası geçirdi; araç sürücüsü arkadaşı hayatını kaybetti

‘Yaşadığım travmayı atlatmaya çalışıyorum”

Ünlü şarkıcı yaşadığı bu talihsiz olayın, üzerinde bıraktığı travmayı henüz atlatamadığını belirtirken müziğin onu iyileştirdiğini ve duygularını dönüştürüp bir şeyler üretmenin ona bir nebze de olsa iyi geldiğini söyledi.

Gülçin Ergül, trafik kazasında kaybettiği sevgilisi için şarkı yazdı: Anlatırken hıçkıra hıçkıra ağladı - Son Dakika

Trafik kazasında kaybettiği sevgilisi için şarkı yazan Gülçin Ergül, gözyaşlarına hakim olamadı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu