Gözlerinizi daha büyük göstermek isteyenler toplanın

Gözler genellikle başka bir kişide fark ettiğimiz ilk özelliktir. Parlak, iri gözler genellikle etkileyici ve çekici olarak algılanır. Birkaç basit numara da küçük gözleri daha büyük gösterilebilir. İri gözler için en iyi makyaj ipuçlarını sunuyoruz..

Abone Ol 

Gözlerinizin yüzünüzdeki en önemli yerlerden bir tanesi. Büyük gözler her zaman çekici olmuş ve herkesi etkisi altına almıştır. Ama küçük gözlüyseniz üzülmeyin bu yöntemlerle gözlerinizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz..

Kirpik şekillendirme

Kirpik kıvırıcı sadece kirpiklere harika bir kıvrım kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda onları havalandırmaya ve daha düzgün görünmelerine yardımcı olur. Düz kirpikler göz çevresine gölge yapabilir. Onları kirpik kıvırıcı ile kıvırmak, göz bölgesini anında açacak ve gözleri ortaya çıkaracaktır. Ardından maskaranızı da yukarı ve dışa doğru uygulayın.

Beyaz göz kalemi

Alt göz kapağında koyu kahverengi veya siyah bir göz kalemi gözleri vurgulamak için harika olsa da, daha küçük görünmelerine de neden olabilir. Aydınlatıcı, nötr bir gölge ise gözleri açar ve daha büyük ve daha geniş görünmesini sağlar. Bunu yapmak için, üst ve alt su hattı boyunca beyaz veya ten rengi bir eyeliner uygulayın.

Kaşlarınızı şekillendirin

Kaşlarınızın şekli büyük bir fark yaratabilir. Bakımlı kaşlar sadece yüzünüze ifade katmakla kalmaz, aynı zamanda gözlerinizi çerçevelemeye ve daha büyük görünmelerine yardımcı olur. Kaşlarınızda boşluklar vara bunları kaş kalemi veya kaş jeli ile doldurun. İkincisi ayrıca tüylerin gün boyunca formda kalmasına yardımcı olur.

İpucu: Gözleri açmak ve daha büyük görünmelerini sağlamak için kaşların altına ışıltılı bir aydınlatıcı uygulayın.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu