Göz sağlığında farkındalık yaratacak projeler

Seiko Optik Türkiye Genel Müdürü Suat Çam ülkemizde göz sağlığı kapsamında Seiko tarafından yürütülen projeleri anlattı.

Geçtiğimiz günlerde katıldığımız Seiko Optik Türkiye'nin basın davetinde, Seiko Optik Türkiye Genel Müdürü Suat Çam ülkemizde göz sağlığı kapsamında Seiko tarafından yapılan ve yapılması planlanan projeleri dinledik.

Dünyada optik alanında ilk'lere ve en'lere imza atan Seiko Optik, alanında fonksiyonel ve teknolojik ürün geliştirmesinin yanı sıra, göz sağlığına gereken önemin 'zamanında' verilmesi için Türkiye genelinde bilinçlendirme kampanyalarına imza atarak, sosyal duyarlılık oluşturmayı hedefliyor.

Seiko Optik, çocuklar ve yetişkinler için farklı ihtiyaçlara ve yaşam şekillerine göre kaliteli ve teknolojik ürünler geliştirerek tüm görme sorunlarına çözüm oluşturuyor. Yüzyıldan uzun bir süredir optik sektöründe çığır açan yeniliklere imza atan marka kişiye özel, farklı ilgi ve kullanım alanlarına uygun camlar geliştiriyor. Uzak ve yakını tek odaklı Progressive camda toplayan 'FreeForm' teknolojisinden, kişiye özel üretilen 'Prime Xceed'e, sürücüler için özel olarak tasarlanan 'Drive'dan, yoğun bilgisayar kullanımı için tasarlanan 'Indoor 100 / Indoor 200 - Indoor PC' ve çocuklar için üretilen 'Trivex' camlara kadar özel bir ürün gamına sahip.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ