Gökçe Bahadır: Öyle bir teklif olmadı

Serenay Sarıkaya'nın zamanlaması uymadığı için Bergen’de yer alamayacağını açıklamasının ardından teklif götürüldüğü konuşulan Gökçe Bahadır'dan yanıt geldi.

Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezine girerken görüntülendi. Şapkası ve maskesi ile tanınmakta zorlanan Bahadır, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çıkan Bergen rolü haberlerinin doğru olmadığını ifade eden ve konuyla ilgili açıklama yapan Bahadır, "Öyle bir teklif olmadı." dedi.

"Bu süreci yoğun olarak geçirdim”

Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Bahadır, muhabirlerin "Pandemi sizin için de biraz şanssızlık oldu. Tam müzikle ilgilendiğiniz dönemde sahneler kapandı" sözlerine yanıt verdi. Ünlü isim, "Benim asıl mesleğim oyunculuk olduğu için müzikle uğraşan müzisyenlerimizin daha çok şanssızlığı oldu. Bu süreci zaten yoğun çalışarak geçirdim. Çalışabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum." dedi.

Aşı sırasının geldiğini söyleyen 39 yaşındaki Bahadır, aşı olacağını ifade etti.

"Bu ay sonu şarkı çıkacak”

Gökçe Bahadır, 9 kadın oyuncunun bir araya geldiği Emir Ersoy'un "1977" albümü için heyecan duyduğunu da söyledi.

Ünlü oyuncu, "Emir Ersoy'un albümünde şarkı söyledik. Hatta Gülse Birsel'in şarkısı çıktı. Bilindik şarkıları farklı versiyonlarla söyledik. Bu ay sonu şarkı çıkacak. Biraz onun heyecanı var." diye konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ