Gigi Hadid şöhretle nasıl başa çıktığını anlattı

Gigi Hadid şöhretle nasıl başa çıktığını ve kariyerindeki dalgalanmaları son röportajında anlattı.

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan 23 yaşındaki Gigi Hadid, şöhretle başa çıkmanın sanıldığı gibi kolay olmadığını belirtiyor. Variety dergisine verdiği röportajda Hadid, "Her zaman kendimi başarıya ulaştırmak istedim. Kendimi desteklemek istedim. Yaratıcılık açısından özgür olacağım ve hayatımı şekillendirecek gücü bulacağım bir noktaya gelmek istedim. Şöhret de artık anlaşmaya başladığım ve hakkında her gün yeni bir şeyler öğrenmeye başladığım bir şey haline geldi." şeklinde konuştu.

Dergide, Hadid'in röportajın bu kısmında ağladığı belirtiliyor.

Dünyayla olan bağlantımı öğrendim

Hadid, röportaja şöyle devam ediyor; "Tabii ki inişlerim ve çıkışlarım var; çünkü her şeyden öte tüm süreci öğreniyorum. Kendim hakkında pek çok şey öğreniyorum. Kendime karşı dürüst olmayı ve kendimi kutlamayı, kendimi korumayı, gerektiğinde iddialı olmayı öğreniyorum. Her zaman nazik olmayı istedim ama bu insanlara benim üzerimden avantaj sağlamalarına izin vereceğim anlamına gelmiyor. Dünyayla olan bağlantımı öğrendim, kendim olabileceğim ve gittiğimde fotoğraflanmayacağım yerleri biliyorum. Her ne kadar bu durumları konuşsam da; tüm bunlar olmasaydı kendimi geliştiremezdim. Üzgünüm."

Zorlukları en ağır şekilde hissediyorum

Gigi Hadid'e neden duygusallaştığı sorulduğunda ise, "Şöhret, hayatınızın kontrolünü kaybediyormuşsunuz gibi hissettiriyor." şeklinde cevap veriyor.

Hadid, "Bence bu çok zor. Tabii ki insanlar sizi yargılıyor. İnsanlar çok kısa bir anını ya da hatasını gördükleri biri hakkında kafalarında bir başlık oluşturabiliyor. Ben de her zaman bu konuyu en ağır şekilde hissediyorum çünkü projektör gibiyim." ifadeleriyle şöhret olmanın zoruluklarının altını çiziyor.

Yorumlar

YORUM YAZ