Gigi Hadid estetik iddialarını cevapladı

Ünlü model Gigi Hadid, estetik söylentilerine yanıt vererek, hamileliğinin başlangıcından bu yana yüzünün nasıl değiştiği hakkında açıklamalarda bulundu.

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, Makyaj Sanatçısı Erin Parsons ile yaptığı online görüşmede güzellik rutini, estetik söylentileri ve hamileliğinin başlangıcından bu yana yüzünün nasıl değiştiği hakkında açıklamalarda bulundu.

"Doğduğumdan beri sahibim"

Yaklaşık 6 aylık hamile olan ve hamile olduğunu açıkladıktan sonra ilk kez görüntülenen Gigi Hadid, "Yüzüm yuvarlak olduğu için insanlar dolgu yaptırdığımı düşünüyor. Doğduğumdan beri bu yanaklara sahibim." ifadelerini kullandı.

Erin Parsons, ünlü modele hamilelik sırasında yüzünün nasıl değişeceğini merak ettiğini söyledi. Hadid, "Zaten yanaklarım var, bu yüzden dolduracak çok şey yok" diye güldü.

"Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum"

Estetik sorularını yanıtlayan Hadid, "Yüzüme bir şey yaptırdığımı ya da enjekte etmediğimi merak edenler için. Herkesin istediği kendileri hakkında daha rahat ve iyi hissettiren her şeyi yapması beni mutlu ediyor. Ama kendime gelince bu beni korkutuyor. Kendimi çok fazla kontrol delisi gibi hissediyorum. Ya bende yanlış giderse?"

İnsanların yüzlerine kalıcı şeyler yaptırmak için çok hızlı davrandığını düşünüyorum. Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Bazen güvensizliklerim olmadığı anlamına gelmez, ancak özel durumlar için burnunu biraz şekillendir veya makyajla her şeyi yapabilirim. Makyaj, özel anlar için elinden gelenin en iyisini hissetmene yardımcı olacak kadar güzel bir araç." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ