Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar boşanıyor

40 günlük bebekleri olan Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar çifti boşanıyor.

Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar'ın mutluluğu kısa sürdü. Geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturan ve 5 Mart'ta kızları Elis Naz'ı kucaklarına alan çift, boşanma kararı aldı ve yaklaşık 10 gün önce evlerini ayırdı.

Dedikoduları doğruladı

Gamze Topuz, ayrılık iddialarıyla ilgili sorular üzerine şöyle konuştu; "Evet, 10 gündür ayrıyız. Ama bu konular hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Ümit'e sorun. Ben çocuğumla uğraşıyorum. Zor bir hamilelikten sonra, sorunlu bir lohusa dönemim oldu. Bebeğimin 40'ı daha yeni çıktı. Zorlu bir süreçten geçiyorum. Zaten çocuğum bütün günümü alıyor, bir de bunlarla uğraşmak istemiyorum."

Aşçıyla mı beraber

Ümit Kantarcılar'ın birkaç aydır Mutfak Sanatları Akademisi aşçısı Nafihan Gizem Aykan'la görüştüğü, evliliğinin de bu yüzden bitmek üzere olduğu iddia edildi. Sosyal medya hesaplarında Kantarcılar'ı takip eden Aykan'ın son tweet'i de 'İmkansız aşk'la ilgili: "Aşkın en gerçek, en saf, en çıkarsız, en masum, en imkansız halini yaşayanlar olarak hiç de şanssız sayılmayız. Acısı bile bal demiş Gülşen Abla."

Yorumlar

YORUM YAZ