Frekans müziği ile pozitif enerjinizi arttırın!

Pozitif kalmak hepimizin en çok istediği şey. Alışveriş, yoga, gezmek gibi pek çok aktiviteyle enerjimizi yüksek tutmaya çalışsak da bu yöntemler bazen yetersiz kalmakta. Bu yüzden sizi frekans müzikleriyle tanıştıralım. Buyurun haberin detaylarına...

Abone Ol 

Frekans müziği nedir?

Sesin bir şifalandırma yöntemi olarak kullanılması antik çağa kadar dayanmakta. Çakra dengelemek, beyin dalgalarını yükseltmek ve pozitif enerji vermek gibi pek çok faydası olan frekans müziklerini dinlemek size oldukça iyi gelecek bir yöntem.

Solfeggio frekansları

Solfeggio frekansları 396-852Hz arası frekansları içerir. Zihni bu frekanslara maruz bırakmak beden-ruh dengesi için oldukça sağlıklı. Bu frekans müziklerini gün içerisinde dinleyebilir ve çakralarınızın dengelenip odağınızın artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl dinleyebilirsiniz?

İnternet ya da müzik platformlarında solfeggio frekansı yazarak pek çok frekans müziğine erişebilirsiniz. Bu müzikleri illa kulaklık takarak dinlemek zorunda değilsiniz. Evinizin bir köşesinde açıp işlerinizle ilgilenmeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde siz işlerinizi yaparken zihniniz ise bu müziğe maruz kalmış olacak.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu