Koç

Üzerinizdeki değişim rüzgarları, hızlı iletişim trafiğiyle sizi bu hafta başı etkilemeye devam ediyor sevgili Koçlar. Arkadaşlarınızla, hayallerinize yoğunlaşabilir, sizi saran kuşatmalardan kurtulmak için sinirli ve agresif olabilirsiniz.

Salı günü Mars İkizler burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu 2 ay boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde dırdırcı ve meraklı tavırlardan kaçınmanız yerinde olacaktır.

Cuma günü zorlayıcı günlerden bir tanesi. İletişime dayalı bir işinizde kopma, bitiş veya sorunlar baş gösterebilir. Daha büyük adımlar atma isteği ve sorumlulukları, yakın çevrenizdeki ufak tefek işleri etkileyebilir. Bu dönem içinizden yükselen bir iç sıkıntısıyla, olumsuz düşüncelerle hayatınıza sorunları çağırmayın.