Koç

Bu hafta başı eğlenceli yönlerinizle hareket etmek isterken, zamanınızı boşa harcamaya meyilli olabilir, hayatın tadını çıkartabilirsiniz. İş hayatınızda iş yaptığınız insanlara kazandıracağınız bir hafta içinde olacaksınız.

Salı günü, Merkür Koç burcuna geçerek, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Aynı gün Mars Boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin ve parasal konularda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olun.

Perşembe günü, aşk hayatınızda kendinizi fazlasıyla mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Bir yandan da sanata veya kreatif alandaki işlerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, var olan ilişkinizde sonlanmalar oluşabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilirsiniz. Tutulmalar ani ve beklenmedik olayları karşımıza çıkardığından bu süreçte özel ilişkilerinize dikkat etmeniz yerinde olabilir.

Pazar günü ise toplum önünde bazı kişilerle anlaşmanız zor olabilir. İşlerinizde bir takım sürtüşmeler ve bozulmalara açık olabilirsiniz.