Koç

Bu hafta başı özel hayatınızla ilgili konulara zaman ayıracaksınız sevgili koçlar. Sevdiğiniz insanla gün içinde bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Duygusal olarak çabuk sıkılacaksınız.

Salı günü, iş alanlarınızda bazı konuların derinliğe ineceksiniz. Para konularında etkili konuşmalarınızı iş alanlarınıza aktarmanız mümkün. Önemli parasal kararlarınızı yarından sonra almaya çalışmalısınız zira yeni adımlar yeniay döneminde daha kalıcı olacaktır.

Çarşamba günü şanslı bir gün, bir yandan da yeniay akşam saat 19:47 de oluşacağı için gün içinde kadersel temalar oluşabilir, önemli işlere kalkışmayın. Akşam oluşan yeniayla birlikte parasal konulardaki uygulamalarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Banka düzenlemeleri, vergi ödemeleri, sigorta veya prim konularında yeni uygulamalara girişmek, kredi almak adına uygun bir dönem olacak. Bu yeniay iş hayatınızdaki parasal konularda da şans sizden yana olabilir.

Perşembe günü marsın terazi burcuna geçmesiyle birlikte enerjiniz değişiyor. Enerjinizi ve mücadele alanınızı ilişkilerinize veya ortaklı işlerinize kaydırmaya başlıyorsunuz. Bu konularda harekete geçmek isteyebilir, bir yandan da bu alanlarda çeşitli sıkıntı ve sürtüşmeler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Mars terazi de düşük bir etki de olacağı için ilişkilerdeki sorunlar ortaya çıkabilir.

Cuma günü, iş hayatınızda maddi konularda güzel teklifler, çözüme yönelik adımlar öne çıkacak. Şansınız çok yüksek ve istediklerinizi başaracaksınız.