Koç

Bu haftanın en önemli olayı, hemen hafta başı yaşayacağımız Koç burcunda oluşan tam ay tutulması. Bu tam ay tutulması hayati kararlarınızı devreye sokacak sevgili Koçlar. İlişkilerinizde ve hayatınızda cesurca ilerlemek önem kazanabilir. Düşünmeden hareket etmek isteyeceksiniz. Artık yolunuzda ya yalnız yürüyeceksiniz ya da önemli beraberlik kararlarıyla hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız, karşınıza gelecek olaylarla bu tutulmada her tür ilişkiyi deneyimleyeceksiniz.

Ayı bitirirken, yaşadıklarınız sonucunda özel hayatınızda çözüm üretmek konusunda mantıklı ve çözümcül yaklaşımlarınız bu hafta çarşamba günü devrede olabilir. Daha önceden sıkıntı yaşadığınız konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman olacak. Ters giden konulardan, sıkıntılarınızdan kaçmayın ve içsel çözümlemelerle yolunuza devam edin.

Ekim ayına iletişimsel konularla giriş yapacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yine bu ay özel hayatınız ve ortaklaşa yapılacak işleriniz devrede olacak. Bir yandan da iş hayatınızda önemli fırsatlar ve şanslar Ekim ayının 2. yarısında karşınıza gelebilir.