Koç

Haftanıza bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Bu pazartesi, oluşan yeniay sizin para ve maddi değerler evinizde gerçekleşecek. Parayla veya hayatınızla ilgili her tür somut adımı, ticarete dayalı işlerinizi, maddi anlamda başlayacak her tür oluşumu bu süreçte değerlendirebilirsiniz.

Salı günü devreye girecek olan İkizler burcundaki Merkür gerilemesi, elektronik eşyalarınızın bozulmasına, randevularınızı kaçırmanıza, iletişim aksaklıklarının iş hayatınıza yansımasına neden olabilir. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla sorunlara açık olmalısınız. 12 Haziran'a kadar önemli başlangıçlardan kaçının. Anlaşmalardan uzak durun. Yine yakın çevrenizle eski sorunları, onlarla olan eski çözülmemiş konuları halledebilirsiniz.

Perşembe günü güneş İkizler burcuna geçecek. 1 ay boyunca ilginizi yakın çevre, akraba veya kardeşler alanlarınıza kaydıracaksınız. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, hayatınızın merkezine yerleşebilir. Yine satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınızla kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak. Merkür'ün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek eski sorunların çözümü, eski ve bitmemiş işlerin karşınıza gelmesi olasılıklar içinde olacak.

Cuma günü, iş alanlarınızda size etki edecek insanlarla olan ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler, yönlendirmeler söz konusu olabilir. Sorumluluklarınıza daha büyük bir açıdan bakmak önem kazanacak.

Cumartesi günü, olumsuz bakış açısına sahip olabilirsiniz. Uzak çevre sorumluluklarınız iletişiminizi kısabilir. Bazı sorumluluklarınızda kaçmak isteyebilirsiniz. Önemli işlerinizde anlaşmazlıklar bu tarihte sizi zorlayabilir.