Koç

Bu hafta seyahat, eğitim ve medya sorumluluklarınız artıyor. Daha az tanıdığınız insanlarla daha çok vakit geçirebilir ve onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Uzakta bulunan akraba ve tanıdığınız insanların sorunları ve olayları da gündeminizde yer edebilir.

Bir yandan da hayata bakış açınız esnek olacak. Farklı ve sıra dışı konular salı günü, sizi harekete geçirebilir. Değişik ve farklı ortamlarda kendinizi mutlu ve esnek hissedebilirsiniz. İş hayatınızda yapabilecekleriniz konusunda aşırı iyimserlikten cuma günü uzak durun, tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Cumartesi günü itibariyle ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda kuşkucu, baskıcı tavırlarınız öne çıkabilir. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir ama akrep burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda zorlanmalara dikkat edin. Yine bu dönem kredi almak istiyorsanız, şartları iyice gözden geçirmelisiniz.

Pazar günü, toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı zorlayabilirsiniz.