Koç

Bu hafta yerinizde duramayan etkiler altındasınız. Ortaklaşa tamamlamanız gereken işleriniz için gücü kendinizde bulacaksınız. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda güzel ve olumlu etkileriniz bu hafta boyunca devrede olacak. Seçeneklerinizden ve fırsatlarınızdan yararlanmalısınız.

Perşembe günü, özel hayatınızda her işin altında bir olay aramayın ve şüphelerinizle karşı tarafı boğmamaya çalışın. Bir fikre veya söylenilene takılabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de kolay kolay ikna olmayacak, size söylenilenlerin altında farklı anlamlar ve gerçekler arayacaksınız.

Cuma günü güneş akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir, yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz.

Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz. Yine cuma günü kariyeriniz için güçlü ve etkili insanların yardımıyla güzel iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.

Pazar günü iş hayatınızda ve yapacağınız günlük işlerde çoşkulu, abartılı ve keyifli adımlar atabilirsiniz. Bir iş ilişkisinden fayda görebilirsiniz. Yine içmeye, yemeğe düşkünlüğünüz artabilir ya da bu konularda daha dikkatli adımlar atmak için abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Beslediğiniz ve baktığınız bir ev hayvanınız varsa onunla olan ilişkiniz size mutluluk verebilir.