Koç

Bu hafta hayatınızdaki değişimleri keyifli ve eğlenceli bakış açınızla farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz sevgili Koçlar. Aşk hayatınızdaki keyifli oluşumlar etrafınızla olan bağlantılarınızı güçlendiriyor. Bu hafta başı günlük rutin işlerinize odaklanabilirsiniz.

Salı günü, görüşmeleriniz, konuşmalarınız varsa aldanma etkilerine karşı dikkatli olmalısınız. Konuşmalar ve görüşmeler sizi yanıltabilir. Hisleriniz ve bazı fikirleriniz düşündüğünüz gibi çalışmayabilir.

Çarşamba günü, Mars Yengeç burcuna geçecek. 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız Mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan ve Yengeç burcunda rahat etmediğinden sevdiğiniz insanla ya da aile bireyleri ile birtakım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.