Labioplasti neden uygulanır?

Vajinada bulunan iç dudakların dışa doğru sarkması nedeni ile uygulanan labioplasti hakkında merak edilenleri araştırdık...

Estetikte Fransız Askısı – Dr. Osman Baş

Son zamanlarda estetik olarak ameliyatsız teknikler arasında başta gelen Fransız Askısı yöntemi sayesinde hastaların deri altında işlem yapılarak iz oluşmasının da önüne geçiliyor.

Backorder nedir ve nasıl yapılır

Dijital dünyada adını sıklıkla duyduğunuz Backorder hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve sistemin ayrıcalıklarından faydalanmaya ne dersiniz?

En çok satılan altın küpe modelleri

En çok satılan altın küpe modelleri

Girdiğiniz her ortamda size şık bir görüntü katacak altın küpeleri seçmek için işinize yarayacak önemli başlıkları derledik...

Aradığınız doğal ürünler tek tıkla elinizde

Aradığınız doğal ürünler tek tıkla elinizde

Satın alınması en faydalı olan ürünlerden bahsederken bir yandan da bu ürünleri satın alabileceğiniz kaliteli bir firmadan ipuçlarını derledik...

Tarzınızı Slazenger kadın mont modelleri ile yansıtın

Şık sokak modasına öncülük eden önemli markalardan olan Slazenger kadın mont modellerinde kaliteyi ve estetik görünümü kolayca bir arada yaşayabilirsiniz.

Cilde Uygun Bakım Ürünleri Seçmek Neden Önemli?

Cilt bakım ürünleri doğru şekilde seçilmediği takdirde cilt üzerinde onarılamayacak sorunların oluşmasına sebep olabilir. Bu ürünlerde cildin pH dengesi esas alınarak hareket edilir.

Gerçek balı anlamanın yolları

Koronavirüs salgını, arı hastalıkları ve kuraklık nedeniyle bal üretiminin azaldığını ve bu durumun fiyatlara yansıdığını belirten Bal Uzmanı Ahmet Bağran Aksoy, sahte ürünlerde artış yaşandığına dikkat çekerek gerçek balı anlamanın yollarını anlattı.

En romantik Sevgililer Günü hediyeleri Muhiku’da

Sevgililer günü için nasıl bir sürpriz hazırlayacağınıza henüz karar veremediyseniz, romantik bir sürpriz için bu ipuçlarını deneyebilirsiniz.

Konut sigortası hakkında merak edilenler

Ev ve evin içinde önemli olan tüm değerleri güvence altına alan bir sigorta türü olan konut sigortası hakkında en çok merak edilen 5 soruyu cevapladık...