Ruj sürerken yapılan 6 büyük hata

Makyajın en önemli tamamlayıcısı olan rujunuzu sürerken yapacağınız en ufak bir hata kötü bir görüntü sergilemenize yol açabilir.

Ev tadilatında 8 gizli tehlike

Evinizin tadilatını üstlenip kendiniz yapmak istiyorsanız bu yazıyı okumadan geçmeyin, kulağınıza küpe olacak önerilerle sağlığınızı koruma altına alın.

Göz altı kapatıcısı nasıl doğru uygulanır

Yorgun gözlerin daha dinç görünmesini sağlayan ve göz makyajının vazgeçilmezi göz altı kapatıcısı nasıl doğru kullanılır biliyor musunuz?

Makyajınızda fark yaratacak 10 ipucu

Makyajınızda fark yaratacak 10 ipucu

Siz de bazı ipuçlarını uygulayarak makyajınızı daha kusursuz bir hale getirebilirsiniz. İşte size yardımcı olacak 10 ipucu...

Uzun ve hacimli kirpikler için öneriler

Uzun ve hacimli kirpikler için öneriler

Makyajın tamamlayıcısı ve etkili bakışların sırrı aslında kirpiklerdir. Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak için işte öneriler...

Hassas gözler için önemli makyaj tüyoları

Hassas gözlere sahipseniz makyaj yapmanın diğer insanlara göre kat ve kat daha zor olduğuna eminiz. İşte sizi bu zorluklardan kurtaracak tüyolar...

Kahkül modası geri döndü

Kişiye kimi zaman feminen kimi zamansa çocuksu bir hava katan kahkül bu sezon yeniden moda oldu.

Diş fırçanıza dışkı bulaşıyor

Quinnipiac Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, milyonlarca insan her gün dişlerini başkalarının dışkısıyla fırçalıyor.

Annesi Özcan Deniz'e isyan etti

Annesi Kadriye Deniz, Özcan Deniz'e sitem dolu bir görüntülü mesaj yolladı.

Doğru tarak ve fırça ile daha sağlıklı saçlar

Ne zaman tarak, ne zaman fırça kullanmamız gerektiğini bilmek ve doğru seçimi yapmak, çok daha güzel, parlak saçlara kavuşmamızı sağlayabilir.