Fırat Tanış’tan yanıt! Ünlü oyuncu, iddialara karşı sessizliğini bozdu!

Fırat Tanış, eski sevgilisi İklim Tamkan'ın tehdit, ısrarlı takip, ağır psikolojik şiddet iddialarına cevap verdi! İşte ünlü oyuncunun detaylı açıklaması...

Abone Ol 

Ünlü oyuncu, İklim Tamkan’ın ağır psikolojik şiddet ve tehdit iddialarıyla gündeme gelmesinin ardından, Fırat Tanış sessizliğini bozdu.

İklim Tamkan’ın iddiaları üzerine, Fırat Tanış’a uzaklaştırma kararı alınmıştı.

Fırat Tanış, iddialara Instagram hikayesinde paylaştığı yazıyla cevapladı ve durumu, olması gerektiğine inandığı şekilde, yargıya taşıdığını söyledi.

Tanış, açıklamasında “Yıllarca varlığını savunduğum 6284 nolu yasanın gücünün ve toplumun kadının beyanı temelinde örgütlenmesinin gelecek yıllarda kendi kız çocuğum dahil herkesin iyiliğine olduğunun bilincindeyim. Bu nedenle de bir açıklama yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Ancak bilinmesini isterim ki; sükûtum ikrar değil, yasanın varlığına duyduğum saygıdandır. Tüm süreç olması gerektiği gibi adli mercilerce yürütülecek ve yargının haklılığımı ortaya çıkaracağına ve oluşan mağduriyetimi sona erdireceğine inanıyorum. Kamuoyuna saygılarımla, Nuri Fırat Tanış…” dedi.

Başa dön tuşu