Filinta'nın Bıçak Ali karakteri Cem Uçan ile özel röportaj

Kadınvekadın ekibi olarak Filinta dizisinin setine konuk olduk ve 'Bıçak Ali' karakterine can veren Cem Uçan ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Filinta dizisinde 'Bıçak Ali' karakterini canlandıran Cem Uçan, diziye nasıl başladığını ve canlandırdığı karakterin özelliklerini anlattı.

İşte detaylar...

"Bıçak Ali" karakteriyle benzer yanlarımız var

"'Bıçak Ali' karakteriyle benzer özellikleriniz var mı?" diye sorduğumuzda Cem Uçan, "Bıçak Ali'nin aksiyon sahnelerindeki setuplarındaki başarısı geçmiş spor hayatım ile bağlantılı. Aynı zamanda duygularıyla yaşayan ailesine bağlı biriyim. Dolayısıyla 'Bıçak Ali' ile Cem'in benzer yanları çok" dedi.

Filinta'nın Bıçak Ali karakteri Cem Uçan ile özel röportaj - İZLE:

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

SEYFULLAH 10-02-2016 11:06:44

Hayatında dizi seyretmemiş biriyim... Ama Diriliş ve Filintayı seyretmediğim hafta yok....Seneryo güzel, oyuncular harika, Teknik heyet mükemmel...

Mehmet 09-02-2016 23:02:40

Filinta en sevdiğim dizi, arada bir kopsam da sürekli severek izliyorum. Osmanlı'yı gerçek ve hak ettiği gibi tanıtan ender dizilerden biri, bu bile izlemeye değer bir sebep. Filanca diziler gibi kahpelik peşinde değiller, onlar gibi tarihimizi kirletmek için çekmiyorlar.

YORUM YAZ