Feyza Aktan-Özcan Deniz kavgası büyüyor: Çocuğu sakızla besliyor

Abone Ol 

Feyza Aktan, 2019 yılında boşandığı eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek şikayette bulunmuştu. Karşılıklı suçlamalarla büyüyen olaya Deniz'in kız kardeşi Sibel Semerci de dahil oldu.

Feyza Aktan-Özcan Deniz kavgası büyüyor: Çocuğu sakızla besliyor #1

“Anne olmak sadece doğurmak mıdır?”

Feyza Aktan’a ağır suçlamalarda bulunan Özcan Deniz’in kardeşi Sibel Semerci, şu ifadeleri kullandı:

“İçki, kahve, sigara olmazsa olmazın! Bir gece sızıp kaldın. Koca evin yarısı açık unuttuğun elektrik sobası yüzünden yandı. Küçücük çocuk ölümle burun buruna geldi.

Çocuğunun saçlarını sarartıcı kimyasal kullanarak boyadın. Bebek saçları turuncu oldu.

Çocuğun kilo gelişimi yaşıtlarının gerisinde. Çünkü onu sadece bisküvi, cips, çikolata, sakızla besliyorsun… Anne olmak sadece doğurmak mıdır?”

Feyza Aktan-Özcan Deniz kavgası büyüyor: Çocuğu sakızla besliyor #2

“Oğlumun gelişimi iyi”

Bu iddialar üzerine Feyza Aktan da sessiz kalmadı. Aktan, bir açıklama yaparak suçlamalara cevap verdi:

“Oğlumun sağlık durumu ve gelişimi son derece iyi. Üç yıldır her ay düzenli gidilen doktor kontrolüne gerçekten önemseyip gelselerdi süreçten haberdar olurlardı . Beklediğim süreci yaşıyorum küçük bir çocuğun anneden velayetinin alınması tartışmasız zalimce ve bu imajı yıkmak için ancak beni kötü ve yetersiz bir anne gibi göstermekle başarılabilir. Günlerdir anneliğimle ilgili atılan bu iftiraları hazmetmesi güç şu an bunu açıklamak zorunda kalmam daha da güç. Tüm iftiralarla ilgili hukuki süreçleri başlattım. Beni zan altında bıraktıkları her şeyi yargı önünde ispatlamakta mükelleftirler.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu