Feyza Aktan’dan Özcan Deniz’e yanıt: Tek derdim evladım

Abone Ol 

Fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia eden Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında suç duyurusunda bulundu. Aktan, Özcan Deniz ile ağabeyi hakkında korunma talep ederek iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e yanıt: Tek derdim evladım #1

“Oğlumun geleceğinin gasbedilmesine müsaade etmeyeceğim”

Aktan, eski eşi Deniz'in kendisine şiddet uyguladığını ve “Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm” şeklinde tehdit ettiğini ileri sürdü. Deniz, iddiaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı, “Basında ve sosyal medyada çıkan, hiçbir dayanağı olmayan, yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi 'Çamur at, izi kalsın' düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Yeni bir projemin arifesinde de bunların yaşanması ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adında susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim ve elimden alınmaya çalışılsa da oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras bırakmaya çalışmakla meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için yasal yollara başvurup, haklarımı resmi mercilerde aramayı doğru buluyorum. Oğlumun geleceğinin gasbedilmesine de asla müsaade etmeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e yanıt: Tek derdim evladım #2

“Sessizliğimi bozmamın nedeni evladım”

Özcan Deniz'in bu sözlerinin ardından Feyza Aktan da açıklama yaptı. Aktan, “Bugüne kadar hem yazılı hem de görsel medyada herhangi bir açıklamada bulunmadım. Elimden geldiği kadar da kaçtım hep böyle şeylerden. Ancak içinde bulunduğum durum, artık bana bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettirdi. Öncelikle karşı tarafın bana açmış olduğu bir velayet davası var. Bundan sebeptir ki, her anne gibi evladımın benden alınmaması için vermiş olduğum bir hukuk mücadelesinin içerisindeyim. Lanse edildiği gibi kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı. Bu saatten sonra da asla olamaz. Bu zamana sessiz kalmamamın nedeni evladımdı, bu saatten sonra sessizliğimi bozmamın nedeni de yine evladım. Tek derdim evladımın velayetinin benden alınmamasıdır. Bunun dışında bir amacım yoktur” dedi.

Deniz, eski eşinin bu açıklamasından sonra oğlu Kuzey ile fotoğrafını paylaşarak, “Gerisi boş” notunu düştü.

Çift, 15 ay evli kaldıktan sonra 2019 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. İkili, çocukları Kuzey için ortak velayet almıştı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu