Bel fıtığı olan kişi yürüyüş yapmalı mı

Fıtık hakkında merak edilenleri anlatan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır, bel fıtığı olan kişilerin yapabileceği egzersizler hakkında bilgi verdi.

Aşırı kilolular koronavirüsü daha ağır geçiriyor

Doç. Dr. Hasan Erdem, “Obez ve aşırı kilolu bireylerin koronavirüsü ağır geçirme oranları diğer insanlardan 2 kat daha fazla” ifadelerini kullanarak ciddi uyarılarda bulundu.

Tedavi edilmeyen menopoz kalbi yoruyor

Her kadının karşılaştığı doğal bir süreç olan menopoz için uzun vadede tedavisiz kaldığında kalp damar hastalıkları ve kemik erimesi riskinin de beraberinde geldiğini söyleyen Op. Dr. Mine Fisun Ergül, bu süreçte erken tanı ve tedavini önemli olduğunu belirtti.

Yazın alınan kilolardan kurtulmanın tam zamanı

Yazın alınan kilolardan kurtulmanın tam zamanı

Uzman Diyetisyen İrem İmrağ, yaza veda ederken alınan fazla kiloları sağlıklı bir şekilde vermek için önemli tüyolar veriyor.

Buse Terim'den şaşırtan değişim paylaşımı

Buse Terim'den şaşırtan değişim paylaşımı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, verdiği kiloları gösteren önce ve sonra paylaşımıyla sevenlerini şaşırttı.

Korkularımız kilo kontrolümüzü engelliyor

Sürekli diyet yapıp bir türlü kilo verememenizin nedenlerini anlatan Dr. Erhan Özer, yağlanmaya sebep olan faktörlerin başında korkularımızın geldiğini belirtti.

Ceyda Düvenci’nin yeni imaji

Alışveriş yaparken Nişantaşı'nda yeni görüntüsüyle dikkat çeken Ceyda Düvenci, bu değişimden çok memnun olduğunu söyledi.

Zehra Çilingiroğlu plaja indi

Zehra Çilingiroğlu, önceki gün denize girerken görüntülendi.

Sağlıklı detoks için yapılması gerekenler

Yanlış uygulandığında sağlığın bozulmasına neden olan detoks, doğru ve uzman kontrolünde yapıldığında hem hastalıklardan koruyor hem de kilo vermeye yardımcı oluyor.

On beş günde metabolizmayı hızlandırarak zayıflatacak 10 öneri

Fazla kilolardan kurtulmak için metabolizmanızı hızlandırarak zayıflamanıza destek olacak on tavsiye...