Fazla kiloları gizleyecek yöntemler

Kadınların muzdarip olduğu konuların başında kilo problemi geliyor. Çünkü kadınlar dış görünümüne önem verir. Kıyafet konusunda yaptığınız seçimler kilo probleminin ortaya çıkmasına neden olur. Peki bu durumdan kurtulmak için ne yapmak gerekir?

Abone Ol 

Fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız ve üstüne birde kıyafet seçiminde dikkat etmeden yapıyorsanız bu durum sizi olduğundan daha da fazla kilolu gösterecektir. Ama doğru kıyafet seçimleriyle kilolarınızı gizleyerek daha da zayıf gözükebilirsiniz. Peki fazla kiloları kıyafetlerle nasıl mı gizleriz, haberin devamında..

Uzun elbiseler tercih edin

Fazla kiloları gizlemenin püf noktalarından birisi de uzun elbiseler tercih edilmesidir. Vücudu baştan aşağıya saran uzun elbiseler kilo probleminizi büyük ölçüde kapatacaktır.

Uzun Elbise Modelleri | Deniz Butik Uzun Elbise Modelleri | Deniz Butik

Korse kullanın

Vücudu tamamen saran bir korse kullanarak; kilo probleminizi veya istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırmak mümkün. Bu nedenle fazla kilolarınızın görünmemesini istiyorsanız; uygulayabileceğiniz bir başka yöntem de korse kullanmaktır.

Etek boyu diz hizasında olmalı

Fazla kiloları gizlemenin bir diğer yolu da diz hizasında etek tercih edilmesidir. Giyeceğiniz eteğin boyunun diz hizasında olması, fazla kiloları örterek size daha fit bir görünüm kazandırır..

Beymen Studio Diz Boyu Kalem Etek - 15084114 | Morhipo

Katlı kesimlerden kaçının

Tercih edeceğiniz elbisenin modeli ya da rengi ne olursa olsun, kat kat kesilmiş olan kumaşlardan, daha doğrusu elbise modellerinden uzak durun.

Vücudunuza oturan kıyafetler tercih edin

Fazla kiloları gizlemenin bir başka yolu da vücuda tam olarak oturan ve vücudu saran kıyafetler tercih etmektir. Vücudunuza oturan kıyafetler; sizi çok daha zayıf ve ince gösterir. Böylece kilolu bir görünüm yerine, daha fit ve zayıf bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu nedenle kıyafet tercihinizi vücudunuza oturan kıyafet modellerinden yana kullanın.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu