Fahriye Evcen yardım isteyen kadını azarladı

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen kendisinden yardım isteyen yaşlı kadını azarlayarak kovdu.

Oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün Bebek'teydi. Sinirli tavırlarıyla dikkat çeken oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.

Asabiyet yaptı

Bir arkadaşıyla birlikte gittiği Bebek Kahve'de yaklaşık 5 saat oturan Evcen, bol bol limonlu ıhlamur içti. Son dönemde yer aldığı projelerde istediği başarıyı yakalayamayan Fahriye Evcen, asabiyet yaptı.

Kadını azarlayarak kovdu

Arkadaşıyla sohbet ettiği sırada mekanın önünden geçen yaşlı bir kadın masa masa gezerek yardım istedi. Sıra güzel oyuncunun masasına geldiğinde ise kıyamet koptu. Yaşlı kadını azarlayan Evcen, daha sonra masadan kovdu.

Tavrıyla herkesi şaşırttı

Üzgün bir şekilde masadan ayrılan yaşlı kadın ise apar topar mekanı terk etti. Sinirli tavırlar sergileyen Fahriye Evcen'i gören diğer müşteriler ise şaştı kaldı. Görüntülendiğini farkeden oyuncu, daha sonra apar topar mekanı terk ederek hızla evinin yolunu tuttu.

"Şöhret olmuş insan olamamış"

Ünlü oyuncudan azar işiten yaşlı kadın, "Şöhret olmuş; ama insan olamamış. Allah kimseyi bunların eline düşürmesin" diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar

özlem 26-05-2014 11:52:46

iyi yapmış...dilenci işte...abartarak haberr yapmayın...

Güliçn 26-05-2014 10:28:36

Yaşlı kadın diye abartmayın orta yaşın biraz üstünde... Üstelik dilenmeyi, yardım istemeyi yani bedavadan para kazanmayı meslek edinmiş bu insanlar iş verseniz çalışmazlar.

reyhan 26-05-2014 10:10:32

Yanlarındamıydınız ;ey dengesiz iftiradan allahtan korkmayan ve buna ortak olan sayfa kız twitter da yok böyle birşey dedi

Goodness 26-05-2014 09:29:31

''Yardım isteyen yaşlı kadın...'' Ah canım.. Şunun adına ''dilenci'' desenize. Günde kaç tanesi karşıma çıkıyor. Görme engelli birini elinden tutup gideceği yere bırakmak bunlara 1 kuruş vermekten milyon kat daha hayırlıdır. Vesselam.

YORUM YAZ