Fahriye Evcen: Zaman ritmim tepetaklak oldu

Abone Ol 

Oğlu Karan'ın doğumuyla birlikte hayatında zaman kavramının değiştiğini belirten Evcen, Burak Özçivit'in de çok iyi baba olduğunu söyledi. Fahriye Evcen, Karan'ın doğmasından sonraki süreçle ilgili, “Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama hep zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Kendimle gurur duyarken, hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun süre kimseden destek almadım. Burak’ın da katkısı oldu.” dedi.

Fahriye Evcen: Zaman ritmim tepetaklak oldu #1

“Hassaslaştım”

Evcen, annelik sonrası duygularındaki değişimi şu sözlerle anlattı: “Anne olduktan sonra daha hassaslaştım. İki temel sorun içimi çok acıtmaya başladı. 'Her bebek eşit şartlarda mı büyüyor? Her aile eşit şartlarda bebeğine bakabiliyor mu?' konusunu çok derinden hissetmeye başladım.”

Eşi Burak Özçivit’in de çok iyi bir baba olduğunu dile getiren Fahriye Evcen, “Yardım anlamında çok şanslıyım. Orada babanın da desteği olması önemli. 2 senedir uykusuz yaşıyorum” dedi.

Evcen, ekrana dönüş sinyali verdi. İlgilendiği projeler olduğunu belirten oyuncu, “Yavaş yavaş projelere bakmaya başladım. Güzel işler var” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu