Fahriye Evcen: Şimdilik bakıcı düşünmüyoruz

Önceki gün Akatlar’da bir mekandan çıkarken görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Fahriye Evcen-Burak çifti, önceki gün oğulları Karan ile birlikte Beşiktaş'ta objektiflere takıldı. Ailece yemek yiyen ikili, basın mensupları ile ayaküstü sohbet etti.

"Böyle idare ediyoruz”

Evcen, "Burak setten çıkmıştı. Bir akşam yemeği yiyelim dedik" dedi. 34 yaşındaki oyuncu, oğlu Karan için "Çok hareketli bir çocuk, çok aktif" ifadelerini kullandı.

Evcen, "Karan'a bakıcı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Valla şu an hiçbir bakıcı yok” yanıtı verirken, Özçivit, "Böyle idare ediyoruz çok güzel” diye yanıt verdi.

"Setlere dönmek istiyorum”

Uzun zamandır setlerden uzak olan Evcen, gelen teklifleri oğlu ile vakit geçirmek için geri çevirmişti. Oyuncu, konuyla ilgili "Ben çok özledim ama tabii ki Karan'ın biraz daha büyümesini beklemem gerekiyor. Biraz daha vaktimiz var. Geri dönmek istiyorum. Görüştüğümüz şeyler var ama zamanla belli olacak" dedi. Muhabirlerin, "Karan'ı sete götürür müsünüz?” sorusuna Fahriye Evcen, "Çalıştığım zaman muhtemelen bir destek alacağım ama sette yanıma alacağım günler olur elbette” dedi.

Özçivit, eşi Fahriye Evcen basın mensuplarıyla sohbet ederken, oğlu Karan'ı arabalarındaki bebek koltuğuna oturttu. Özçivit, oğlu Karan'ın emniyet kemerlerini takmakta zorlanınca röportaj yapan eşine, "Fahriye, bir kontrol et istersen” diye seslendi.

Yorumlar

YORUM YAZ