Fahriye Evcen’in setlere dönmek için kuralları var

Hamile kaldıktan sonra setlere ara veren ve şimdilerde sadece oğluyla ilgilenen oyuncu Fahriye Evcen, setlere geri dönmek için uyulması gereken kurallarını açıkladı.

2017 yılında Burak Özçivit ile muhteşem bir düğünle evlenen Fahriye Evcen, geçtiğimiz Nisan ayında ilk bebeği Karan'ı kucağına aldı. Hamile olduğunu öğrendikten sonra setlere ara veren Evcen'in aylar sonra setlere geri dönmek için koyduğu kurallar ortaya çıktı. Evcen, yapımcılara haftada 2 gün izin istediğini ve günde 9 saatten fazla çalışmak istemediğini söyledi.

Kendi şartlarıyla setlere dönecek

Çocuğunu belli bir yaşa kadar kendi büyütmek istediği için bir süre çalışmayı düşünmeyen Evcen, eğer içine sinen bir proje olursa kendi şartlarıyla setlere dönecek. 33 yaşındaki oyuncu, kendisine teklifte bulunan yapımcılara "Hazırlıklar dahil sette toplamda 9 saat kalırım. Haftada da iki gün ve resmi tatillerde izin yaparım" şeklinde kurallar koydu.

Çocuklarına kendileri bakacak

Ancak Fahriye Evcen, şu sıralar herhangi bir dizi ya da reklam projesine olumlu bakmıyor. Öte yandan ünlü isim, çocukları için bakıcı da tutmak istemiyor ve Karan'ı anne-baba olarak büyütmek istiyor.

Yorumlar

YORUM YAZ