Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı'nın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu..

Abone Ol 

Ünlü oyuncu Ezgi Mola dört yıldır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile 8 Mayıs’ta Maçka’daki bir otelde aile arasında sessiz sakin bir törenle dünya evine girmişti.

Ünlü oyuncu Mola, nikahtan kısa bir süre sonra ‘İstedim oldu, şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu..’ ifadelerini kullanarak hamile olduğunu açıklamıştı.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Murat Boz, Gupse Özay, Berkay, Özlem Ada Şahin, İbrahim Büyükak, Sinan Engin, Oğulcan Engin Eser Yenenler ve Berfu Yenenler gibi birçok ünlü ismin katıldığı ‘Cinsiyet’ partisinde birbirinden renkli anlar, oyunlar düzenlenerek eğlenceli anlar ortaya çıktı.

 

İlk kez anne-baba olmak için heyecanla bekleyen çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu.

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti erkek bebek bekliyor. Oğulcan Engin ünlü çiftin bebeğinin cinsiyetini öğrendikleri anı, “Mustafa Jr. geliyor” notuyla paylaştı.

ENİS ARIKAN YAPTI YAPACAĞINI

Cinsiyet partisini ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı ve nikah şahidi olan Enis Arıkan düzenledi ve sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Arıkan, “Partiyi ben organize ettim. İki gün önce öğrendim ve cinsiyeti sadece ben biliyordum. Bizimkiler böyle süslü şeyler sevmez, ben de böyle şeyleri çok seviyorum. Geyik olsun… Alaçatı’da olan arkadaşlarımızı davet ettim güldük, eğlendik. Bizimkiler düğün dahi yapmadı böyle baby shower falan yapmazdı. Ben hırsımdan yaptım” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu