Evinizdeki boş köşeleri değerlendirin

Ufak dokunuşlarla duvar köşelerini de işlevsel hale getirerek dekorasyonda evinizin her alanını değerlendirmeye ne dersiniz?

Odanız küçükse ve her bir detayını değerlendirmek istiyorsanız, işe köşelerden başlayarak evinzde alandan tasarruf edebilirsiniz.

İşte size 'köşe bucak' demeden her alanı değerlendirmeniz için uygulaması kolay dekorasyon önerileri…

Elbiselerinizi asabileceğiniz bir köşe yaratın

Kıyafetlerinize yer bulamamaktan şikâyet edenler için ilaç niteliğinde bir köşe değerlendirme önerisi: köşelere askılık monteleyin. Yapı marketlerinde kolaylıkla bulabileceğimiz duvarımızın ölçüsüne uygun bir demir boru ya da nalburdan alacağımız bir boru bile işimizi görebilir. Köşelere monte etmek için döner aparatı da temin ettiğinizde basit bir işlemle askınızı duvara monte edebilirsiniz. Özellikle de dolaplara sığmayan uzun elbiseler için kurtarıcı olan bu köşeler işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

köşe rafları

Köşe raflarınnı kullanın

Köşeleri değerlendirmenin en eğlenceli ve tasarıma açık şekli raf üniteleridir. İster kitaplarınızı sergilemekle değerlendirin, isterseniz de en sevdiğiniz dekor objelerini sergileyin. Rafların arkasındaki çapraz köşeyi farklı ve canlı bir renge boyayarak da değişik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. İpucu: Evinizde vintage bir tarz hâkimse ahşap dokulu raflar kullanmanızı tavsiye ederiz.

mutfak dekorasyonu

Mutfağınızda depolama alanı oluşturun

Mutfağınızda yeterli depolama alanınız yoksa açık raf sistemi kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Estetik açısından hoş bir görüntü oluşturan açık raf sistemleriyle hem ihtiyacınız olan eşyalarınıza ulaşmak kolaylaşır hem de dolaplarınız rahatlar.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :