Evinizdeki fazlalıklardan kurtulun

Daha ferah bir ev için tüm fazlalıklardan kurtulun

Abone Ol 

  Günümüzde her gördüğümüzü alma hevesiyle birlikte dolaplar, odalar hatta evler artık dolup taşıyor. Çok beğenerek aldığımız bir kıyafet birden fazla giymemeye başlıyoruz ve gardırobumuz daha nicelerine yer açmak zorunda kalıyor. Ne yazık ki bu sadece kıyafet meselesi değil, her şeyin en iyisi en pahalı ve en yenisi biz de olsun diyerek geçiyor bir ömür. 

Peki siz de daha ferah, daha tertipli, kalabalıktan uzak ve daha yaşanabilir bir eve sahip olmak istemez misiniz? Aslına bakarsanız bu oldukça kolay. Tek yapmanız gereken eşyalarla duygusal bağlarınızı kesip onlarla vedalaşmak.

Evinizin daha ferah olmasını sağlayacak öneriler

2. Çok amaçlı ürünler kullanın

Çok amaçlı ürünler kullanarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Örneğin hem orta sehpaya hem de zigon sehpaya ihtiyacınız varsa açıldığında orta sehpaya dönüşecek bir zigon sehpa tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha az yer kaplar.

                      

2. Fazla kıyafetlerinizden kurtulun

Her modaya aldanıp giymeyeceğiniz bir dolap kıyafetiniz varsa, hatta dolaplara sığmayıp taşıyorsa artık kıyafetlerinizle vedalaşmanın vakti gelmiş demektir. Öncelikle ihtiyacınız olmayan uzun süredir giymediğiniz kıyafetleriniz varsa bunları giysi kumbarasına bırakabilirsiniz. Böylelikle hem siz fazlalıktan kurtuluşmuş olursun hem de ihtiyaç sahibi birini sevindirirsiniz.

 

3. Evinizde karmaşaya yer vermeyin

Evinizde her zaman sadelikten yana olun. Sade ve açık renklerde bir dekorasyon evinizi olduğundan daha geniş gösterir ve ferah bir ortam sağlar. İhtiyacınızdan fazlasını almadan, renkleri doğru kombinleyerek zarif, sade ve şık  bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu sayede gözlerinizi yormayacak bir eve sahip olursunuz.

     

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu