Eviniz için en ideal elektrik süpürgeleri Arnica'da

Elektrikli küçük ev aletleri sektörünün lider markalardan biri olan Arnica, ergonomik ve şık tasarımlara, işlevsel kullanım özelliklerine sahip ürünleri ile dikkat çekiyor.

Temizlik işini kolaylaştıran en pratik ürünler arasında yer alan elektrik süpürgesi kategorisinde ise farklı fonksiyonlara sahip ürün çeşitlerini beğeninize sunuyor. İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz özelliklerde en iyi süpürge modellerini Arnica'da bulabilirsiniz.

Sessiz elektrik süpürgesi konforlu bir temizlik deneyimi yaşatıyor

Üstün emiş gücü ve sessiz çalışma özelliği ile her an elinizin altında bulunmasını isteyeceğiniz Arnica Tesla elektrik süpürgesi, ev temizliğine farklı bir boyut kazandırıyor. Temizlik günü ya da temizlik saati gibi kavramları zorunluluk olmaktan çıkararak evinizi istediğiniz zaman, kolayca temizleyebilmenize imkan veriyor. Bebeğinizi uyandırma ya da komşularınızı rahatsız etme kaygısı duymadan dilediğiniz vakitte kullanabileceğiniz süpürge, sizi sınırlayan alışkanlıklarınızı değiştiriyor.

Kolay tutuş avantajı sunan ergonomik yapısı, ışıklı LED göstergesi ve tutma sapından kumanda edilebiliyor olma avantajıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Böylece süpürgeyi eğilmeden çalıştırıp kapatabilir ve devrini artırıp azaltabilirsiniz. Ayrıca 8 m uzunluğa sahip kablosu, geniş bir erişim alanında kullanmanızı kolaylaştırırken otomatik kablo sarma sitemi de ayağınızla ya da çek bırak özelliği sayesinde tek elinizle çalıştırılabiliyor. Özel olarak tasarlanan üç fonksiyonlu emniyet kilidi ise süpürgenizi dik pozisyonda taşırken bile haznesinin açılmasına engel oluyor.

Arnica Tesla Elektrik Süpürgesi farkını ortaya koyuyor

Bir elektrik süpürgesini, en iyi süpürge haline getiren tüm özellikleri bir arada bulunduran Tesla Elektrik Süpürgesi, yalnızca 70 db oranında ses düzeyine sahip. Kullandığınız birçok elektrikli cihazdan çok daha az gürültü yaparak çalışan ürün, ultra sessiz özelliği ile öne çıkıyor. Minimum enerji tüketimine karşın, 750 W motor gücü ile maksimum ölçüde verim almanızı sağlıyor. Cyclone Max teknolojisi ile evinizi kusursuz biçimde toz ve akarlardan temizlerken, HEPA 13 filtresi ile de tozların %99,9'unu içine hapsediyor. HEPA filtre ayrıca ev tozuna bağlı alerji sorunlarının da önüne geçiyor.

Ekstra motor koruma filtresi, süpürgenizin yüksek performansını sürdürmesini sağlayarak aldığınız ürünü dayanıklı ve uzun ömürlü kılıyor. Arnica Tesla; yıkanabilir motor koruma filtresi, pratik hazne kullanımı, 3 fonksiyonlu emniyet kilidi ve uzaktan kumanda özelliğine sahip bir sessiz elektrik süpürgesi modeli olarak büyük ilgi görüyor.

Toz torbası değiştirme zahmetini ortadan kaldıran şeffaf toz haznesi, 3 litrelik hacmi ile uzun süreli süpürme işlemine olanak tanıyor. Hazne, süpürgenizi çalıştırdığınız anda sizi hiç uğraştırmadan otomatik olarak kapanıyor ve kontrol etme zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyor. Filtresinin yıkanabiliyor olması ise hem ekstra hijyenik bir temizlik sağlıyor hem de fitrenin kullanım süresini uzatıyor.

Arnica Tesla çok yönlü kullanım özelliği ile cezbediyor

Arnica Tesla Elektrik Süpürgesi, evinizin her yerini tozlardan arındırmanız, keyifle süpürmeniz için özel olarak geliştirilmiş bir model olma özelliği taşıyor. Ev temizliğini yorucu ve zaman alıcı bir eylem olmaktan çıkarıyor. Halı ve diğer tüm yüzeylerde olduğu kadar perde ve koltuklarınızda da kullanabileceğiniz özel başlıklar içeriyor.

Teleskopik emiş borusu dışında perde fırçası, koltuk aparatı, dar uçlu aparat ve turbo başlığı ile çok yönlü temizlik yapabilirsiniz. Turbo başlık sayesinde, evcil hayvanlarınızın tüylerini güvenle temizleyebilirsiniz. Ayrıca farlı zemin ve eşyalarınızı tozdan arındırırken, 5 ayrı hız seviyesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yalnızca üstün performansı ile değil, ergonomik tasarımı, şık ve estetik görünümü ile de göz dolduran ultra sessiz Arnica Tesla elektrik süpürgesi, performansıyla doğru orantıdaki fiyatıyla da beğeni topluyor.

Eğer siz de süpürgenizi yenilemek ya da mevcut makinenizi sessiz süpürge ile değiştirmek istiyorsanız aradığınız ürün sizi bekliyor. Verimli, pratik ve konforlu bir temizlik için gönül rahatlığıyla Arnica Tesla elektrik süpürgesini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ