Twitter’da bu yıl en çok salgın ve depremler konuşuldu

Twitter’da Türkiye gündeminde 2020’de salgın ve depremler ön plana çıkarken, Kore popu da dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok üstüne konuşulanlar arasında yer aldı.

Kısıtlamalar nedeniyle evde olanlar için egzersiz önerisi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ahmet Çapar, hareketsizlik nedeniyle kaslarda oluşan zayıflama ve deformasyonun sakatlıklara sebep olabileceğini söyledi.

Sosyal izolasyon sırasında zihinsel ve duygusal sağlığınızı korumanın yolları

Sosyal izolasyon sırasında dinlenmeye, rahatlamaya çalışın ve kafanızdaki "evde kilitli kalma" kavramının anlamını değiştirerek bu süre zarfındaki hissettiğinizi geliştirin.

Kendini dünyanın tek sahibi gören insan, gezegenine yaptığının cezasını mı çekiyor

Kendini dünyanın tek sahibi gören insan, gezegenine yaptığının cezasını mı çekiyor

‘Kapının Ardındaki Ben’ ve ‘Hokus Pokus’ romanlarının yazarı Güneş Altunkaş, dünyanın gündemindeki Koronavirüs hakkında düşüncelerini, duygularını, kadinvekadin.net okuyucuları için kaleme aldı…

Fahriye Evcen Ebru Akel’e meydan okudu

Fahriye Evcen Ebru Akel’e meydan okudu

Koronavirüs ‘challenge’larına Fahriye Evcen de katıldı ve yaptığı el dansı ile Ebru Akel’e meydan okudu.

Ceyda Düvenci: Çocuklarımıza endişe vermemeliyiz

Koronavirüs salgınına önlem amaçlı kendini evde karantinaya alan oyuncu Ceyda Düvenci, yetişkinlerin bozulan psikolojisini çocuklarına yansıtmamaları gerektiğini dile getirdi.

Demet Özdemir'in koronavirüs tepkisi: Ne kadar bencilsiniz

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de vaka sayılarının arttığı koronavirüs nedeniyle, ünlüler sosyal medyada mesaj vermeye devam ediyor.

İzleyeni iyi hissettiren 10 başarılı film

Koronavirüs salgını, hem ülkemizde hem de dünya çapında gün geçtikçe büyüyor ve salgın kaygılarımız artık virüsün önüne geçmeye başladı. Evdeyken kaygınızı yenebileceğiniz, iyi hissettiren 10 başarılı filmi derledik.

'La Casa De Papel' oyuncusuna corona virüs şoku

'La Casa De Papel' dizisinde dedektif Raquel Murillo karakterine hayat veren oyuncu Itziar Ituno corona virüse yakalandığını duyurdu.