Eva Longoria Türkiye'ye geliyor

'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinin 'Gabriel'i Eva Longoria, İstanbul yolcusu...Ben Affleck, Elton John ve Matt Dillon gibi dünyaca ünlü isimleri ülkemize getiren Demet Öger'den Türkiye'nin tanıtımına bir katkı daha... Öger, yapımcılığını üstlendiği filmde iki yıldız ismi bir araya getirdi. Çekimleri 2013'ün şubat ayında başlaması planlanan romantik-komedi tarzındaki filmde Eva Longoria ile Danny DeVito başrolü paylaşacak. Film Arjantin'de çekilecekti ancak yapım şirketinin ortaklarından Demet Öger'in ısrarları sonucu setin Türkiye'ye kurulmasına karar verildi. Bütçesi 13 milyon dolardan az olmayacak filmin yönetmeni sır gibi saklanıyor. Kulislerde yönetmenin, Hollywood'un aktör-yönetmenlerinden biri olduğu konuşuluyor.

2004 yılından beri dünya çapında birçok TV'de gösterilen 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinde (Desperate Housewife) 'Gabriel' karakterini canlandıran; Michael Douglas, Andy Garcia, Forest Whitaker gibi ünlü aktörlerle kamera karşısına geçen Eva Longoria'yla prensipte anlaştıklarını belirten Demet Öger, yakın zamanda imza atacaklarını söyledi.

GÖNÜLLÜ turizm elçisi gibi çalışan Öger Entertainment'ın patronu Demet Öger, çekimleri İstanbul'da yapılan son James Bond filminin yapım şirketinin akıl danıştığı isim olmuştu. Uluslararası arenada her fırsatta Türkiye'yi ön plana çıkarmaya çalışan ve Başbakan tarafından tebrik edilen Öger, 'Tarihi mekanlar kullanıldığı kadar İstanbul'un en modern yerlerini de tanıtacağız. Boğaz'ın algısı bizim için çok önemli. Gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, Bağdat Caddesi ve Nişantaşı gibi semtleri de göstereceğiz' diye konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ