Etek giy daha çok kazan

İş başvurusunda etek giyenlerin şansı artıyor ayrıca etek giyen kadınlar pantolon giyenden daha fazla maaş alıyor!

İNGİLTERE'deki Hertfordshire Üniversitesi tarafından 300 kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, başvurusuna giderken pantolon yerine etek giyen kadınların işe alınma olasılıkları artıyor. Araştırmada etek giyen kadınların pantolon giyen kadınlardan daha fazla maaş aldığı da ortaya çıktı.

Yorumlar

eylül 20-09-2011 18:55:49

demekki patronlar hem gözlerine hitap edecek, hem işlerini yaptıracak, hemde cinsel olarak hayvani duygularını tatmin edecek bayanlar arıyolar maaşıda ondan yüksek tutuyolar itiraz etmesinler bu maaşa başka yerde iş bulamazsın sesini çıkarma ver al demeye getiriyolar.

AKIL GÜZELLİĞİ İYİLİĞİ BULMAK İÇİNDİR.-EDİTÖR 20-09-2011 12:03:57

bu haberden tek bir mana çıkar....ayıptır...bu ülke bu ahlaksızca yapıyı hak etmiyor bu ortamı hazırlayanlar mutlak cehennemde şimdi her satır her kelime her harf için binşlerce defa yanıyorlar....çünkü kur'an allahın kelamı öyle diyor ve her dediği inanmayanlara inat doğru çıkıyor...gerçek ilim kurandadır..bunu bir müslü man olarak değil aklı olan bir insan olarak söylüyorum...şeytana uymak böyle masum gibi hanerlerin çoğalmasının nedenidir sonra neden cinayetler artıyor diye inlemeyin.. çok beyendim kendi sözüm gibi yorum olarak aktardim.

AKIL GÜZELLİĞİ İYİLİĞİ BULMAK İÇİNDİR. 20-09-2011 11:02:19

bu haberden tek bir mana çıkar....ayıptır...bu ülke bu ahlaksızca yapıyı hak etmiyor bu ortamı hazırlayanlar mutlak cehennemde şimdi her satır her kelime her harf için binşlerce defa yanıyorlar....çünkü kur'an allahın kelamı öyle diyor ve her dediği inanmayanlara inat doğru çıkıyor...gerçek ilim kurandadır..bunu bir müslü man olarak değil aklı olan bir insan olarak söylüyorum...şeytana uymak böyle masum gibi hanerlerin çoğalmasının nedenidir sonra neden cinayetler artıyor diye inlemeyin

YORUM YAZ